Úvod > Různé > RKČR a jeho... > ÚPCH RKČR podala...
Dnes je 25. květen 2024, psí svátek má: July, Arif, Ovidius Mapa webu Poslední změny

ÚPCH RKČR podala rezignaci na svoji funkci.

 Dnes mi přišla emailem spolu s prosbou o zveřejnění rezignace pí.A.Buriánkové na členství v předsednictvu. Prý již tuto rezignaci odeslala předsedkyni klubu.

Anketa

Co si myslíte o rezignaci paní Buriánkové na funkci ÚPCH?
Je to velká škoda pro klub (35 %)
Je to dobře (17 %)
Je to jedno (48 %)
Počet hlasů: 176

No jestli je pravda co pí.Buriánková píše (a já nemám důvod jí nevěřit), tak by mě zajímalo, na co vlastně ještě nějaké schůze a volby v RKČR děláme. Stejně zřejmě ti, co by mohli říkat něco jiného, se prostě z rozhodování vyloučí, nikdo se s nimi nebaví a nic se jim neříká. Neproplácí se jim ani telefony a cestovné, takže oni jednoho dne nevydrží, rezignují a hned je místo pro nějakého kamaráda nebo kamarádku. Třeba pro Zorku Horkou doktorku..

A to si pište, že já, člověk, kterého kdysi chtělo "předsednictvo" na povel "vůdce" za každou cenu vyloučit z klubu ven, že já vím o čem mluvím.

Tak čtete radši sami...

Vážená paní předsedkyně

podávám tímto rezignaci na členství v Předsednictvu RKČR.

Činím tak v situaci, kdy stále nejsou na stránkách dostupné Normativy klubu, tolik potřebné pro činnost členů. Nejsou dnes k dispozici i přesto, že již v únoru tohoto roku jsem Vám je předala v elektronické i tištěné formě, kompletně zpracované se všemi změnami schválenými poslední ČS.

Přes několikeré upozornění na tuto skutečnost nebyla zjednána náprava, co víc, není patrná ani snaha něco s tím udělat.

Nemohu se dále smířit se skutečností, že došlo ke zrušení Svodu plemeníků. Několik málo přihlášených co se přihlásilo, se prý přihlásilo stejně špatně a proto se žádný svod konat nebude.

Obtížně mohu akceptovat skutečnost, když v oznámení o zrušení Svodu plemeníků je konstatováno: "Předsednictvo rozhodlo..."

Stejně jako již několikrát předtím, i přes skutečnost, že jsem byla jeden z legálně zvolených členů předsednictva RKČR, nejenže jsem k takovému rozhodování nebyla přizvána, ale ani mi nebylo dáno na vědomí, že nějaké takové rozhodnutí padlo.

Jak jsem již předeslala, jedná se o stále opakující se chování "předsednictva" ; velmi často se dozvídám o "rozhodnutích předsednictva" až když jsou zveřejněna ve zpravodaji nebo na internetu.
Ve stavu, kdy mi "předsednictvo" tímto způsobem znemožnilo vykonávat činnost, pro kterou mě členové klubu do funkce zvolili, již zřejmě neexistuje žádný jiný důvod, abych byla nadále členem tohoto kolektivu.

Ve funkci OPCH bych ráda zůstala. Zde doufám že budu moci své 30leté zkušenosti s rottweilery nadále předávat chovatelům, kteří o ně projeví zájem.

Alena Buriánková