Úvod > Různé > RKČR a jeho... > Jak postupovat při...
Dnes je 20. červen 2024, psí svátek má: Ryška, Lyr, Lulu Mapa webu Poslední změny

Jak postupovat při vyhodnocení rtg v Německu

Jak postupovat při zaslání rtg na vyhodnocení  do Německa

 

Jestliže se rozhodnete nechat si vyhodnotit rentgen DKK a DLK v Německu (Dr.Tellhelm), je vždy velmi důležité předem se informovat. Jen tak předejdete případným problémům.

Pokud nebude vyhodnocení odesláno na platných formulářích,

je vyhodnocení neplatné! (Nově musí být jednotné a vždy české.)


Aby byla komunikace s Dr. Tellhelmem jednodušší, provádí se přes českého prostředníka, kterým jsem já -  Šárka Amortová.

Pokud mě včas neinformujete, dochází k prodlení a nastanou potíže s platbami či nesprávnými formuláři. Vše se pak zbytečně protahuje a zabírá mi spoustu času s dohledáváním a urgováním plateb či majitele.


Zasílání peněz v obálce či obcházení mé osoby je zbytečné, všechny vyhodnocené rentgeny stejně přijdou pouze na moji adresu. Pak se, bohužel, dostávám do situace, že musím zadržet již vyhodnocené formuláře i několik týdnů, než seženu majitele či provedenou platbu.

Tím, že zašlete rentgeny k posouzení a předem mě nekontaktujete, nebo mě obejdete, akorát prodlužujete dobu, než vám vyhodnocené rtg přijdou. Navíc mně tím přiděláváte zbytečnou práci.


Dále si dovoluju vyzvat všechny chovatele, aby informovali majitele svých odchovů, popřípadě jim pomohli a poradili jak se správně zachovat a co vše udělat.


Pokud by vám bylo cokoli nejasné, prosím, obraťte se na mě, ráda vám se vším pomůžu.

Ušetříme si tak vzájemně čas! Děkuji Šárka Amortová

 

 

Prosím všechny , kteří plánují rentgeny DKK a DLK  zaslat do Německa, ať mě vždy včas kontaktují / včas znamená ještě před tím, než si necháte udělat snímky/.

Š. Amortová    tel.č. 605 416 016

Skype:  briketka.rtw

e-mail:

 

 Případně jsou formuláře ke stažení zde: DKK a DLK


A na stránce ČMKU:

http://www.cmku.cz/index2.php?stranka=formulare