Zde jsme se snažili shrnout dění kolem komeidální abdikace ÚPCH a členské schůze RKČR konané dne 25.11. 2000 v Brně.

Abdikační dopis MVDr. Sedláře. Tímto komedie začala...

Taková byla pozvánka na členskou schůzi..

Co se tam dělo zaprvé..

Co se tam dělo zadruhé..

Oficiální zprava RKČR. (Bohužel zatím nebyla vydána)

(4.12.00,IP) 
Žádost vznešená vůči ÚPCH, která by měla být zveřejněna ve zpravodaji č. 4/2000


Reakce nového předsedy RKČR, p. Milana Noska

Zdravím všechny účastníky konference.
Byl jsem požádán, abych se vyjádřil k členské schůzi. S odstupem času doufám, ze se  zklidní emoce. Jsem z toho dost špatný , ze jeden osočuje druhého co kdo udělal a co kdo udělat měl. Já si myslím, ze v žádném případě se nedá zatracovat práce pana  MVDr. Schanilce i pana Ing, Prikryla. 
Statistiky, kontroly vrhu, vyhodnoceni svodu a bonitaci, vystav atd. nebyly  nikdy v takovém pořádku jako jsou dnes. Za to patří Ing. Prikrylovi velky dik. Pan MVDr. Schanilec vzal svůj odchod z funkce chlapsky. Velice se mi líbilo, ze se nadále zůčastnoval diskuse a radil novému výboru v nejasných
otázkách.
K panu MVDr. Sedlářovi, myslím si ze je to odborník na svém miste. Jak jsme slyšeli na čl. schůzi, ze si neplnil své úkoly, tak nyní se ukáže co v panu doktorovi opravdu je. Jeho práce v některých bodech pro velké pracovní zaneprázdnění pokulhávala a je na výboru, aby mu pomohl. 
Velice mě mrzí, ze se nedokázali takoví odborníci plemena RTW domluvit. Stalo se co se stalo a teď se musíme pokusit navázat na to dobré co udělal minulý výbor. Nebude to lehké. Doufám, že pan Ing. Prikryl bude nadále s námi spolupracovat. Muslim , ze je to velký odborník ve svém oboru. Prosím, dejte nám šanci a čas, než se v těchto nových funkcích zorientujeme. Mým přáním by bylo, abychom se ve výboru byli všichni schopni  domluvit, ale asi  to nebude snadné. Dekuji, ze jste si přečetli můj stručný příspěvek.


(4.12.2000,IP) Reakce Alexandry Dočekalové na požadavek zvěřejnit dotazy na ÚPCH do zpravodaje RKČR

Pane inženýre,
......
Stejně tak tam nedám "žádosti" směrem k ÚPCH. Asi mě opět někdo napadne, že mu straním, ale můžete mi říci, kdo žádá? A vůbec si myslím, že Vaše umanutost skutečně nemá obdoby. Když už o tom uvažuji, nemá máslo na hlavě předchozí předsednictvo? Když už to tak dlouho trvalo, proč jste včas neučinili nějaká opatření? Nezdá se Vám, že byste měl dát novému předsednictvu čas, aby ukázalo, co dokáže udělat? Hodnotit něčí činnost by se snad mělo až po nějaké době, ne?
.....


Různorodé reakce zúčastněných i nezučastněných, část 1

Různorodé reakce zúčastněných i nezučastněných, část 2


Zpracoval: Ivo Přikryl
ReliefSm.jpg (6429 bytes)