Úvod > Různé > RKČR a jeho... > KRK > ®ádost o...
Dnes je 16. duben 2024, psí svátek má: Rolf, Betina, Felicia Mapa webu Poslední změny

®ádost o prošetření skutečnosti okolo vyhlášení soutěže... II.

Vážený pane Přikryl,
 
pokud dovolíte znovu se na Vás obracím s již mnou zmiňovaným problémem ohledně vyhlašení soutěže o nejlepšího pracovního psa,fenu roku 2005.
Mám nové skutečnosti , které si myslím , by měli vědět i ostatní členové klubu.

Dnes jsem volala p.Procházkové a ta je bohužel nedostupná.Tak jsem zkusila pí.Dubskou jak to tedy bude s tím započtením těch zkoušek složených po 10.10.2005.

Bylo mi sděleno, že pí.Dubská paní Procházkové volala , aby tyto zkoušky do soutěže započetla, protože webová informace je tou prvotní a 100%.

Tak tedy má se brát i datum zkoušek do října 2005 tak jak je uvedeno na webu.

Jenže pí.Procházková tuto skutečnost nebere v potaz a soutěž má již uzavřenou a nebude tyto výsledky započítávat. Nebude to přece celé předělávat. Jakým právem toto rozhoduje za sebe?Bylo mi sděleno,že i kdyby výsledky do soutěže započítala,tak by se na mém umístění nic nezměnilo.Jak toto může říct? Mě se jedná o princip, soutěže jako takové, nemyslím si že budu první a hlavně nejedná se tu jen o mne samotnou, ale i o ostatní.

I když diplomy se dělají jak mi bylo sdělěno p.Typovským, až v pátek před členskou schůzí, ale na tom vůbec nezáleží.

Ptám se, proč, když mám právo účastnit se této soutěže je mi touto skutečností toto právo ubíráno?
Proč nechce paní Procházková přijmout fakt, že v této soutěži pochybila a napravila ji ještě před jejím vyhlášením tak jak má být?

A ještě jedna důležitá skutečnost -- Pí.Procházková se stále odvolává na to, že v minulém roce byla tato soutěž také brána do desátého. Ale jak mohla být brána do desátého, když jsou v soutěži za rok 2004 psi včetně mé feny, kterým bylo započítáno i datum 13.11.2004? Jak je toto možné? Jak mi vysvětlí toto? Členská shůze byla minulý rok 27.11.04 v Kralupech nad Vltavou . Takže to by tak odpovídalo.

Proč tedy začíná ona soutěž letos opět od listopadu? To tedy znamená, že bychom si mohly tyto zkoušky nechat započítat ještě jednou znovu tento rok nemyslíte?

Proč je v tom takový chaos? Nemělo být tedy vyhlášení soutěže jinak??

proč toto všechno??

Prostě chci, aby mi byly tyto zkoušky započítány tak jak mají být do této soutěže a né až příští rok jak říká pí.Procházková, která se zaručila, že soutěž bude vyhlášena jak má tedy od 11.10.05 .Ale co když né.kde bere tu jistotu?Tak jak se jí bude hodit tak si datum opět odvodí sama.

Já jí nevěřím.příští rok mi tyto výsledky budou třeba k ničemu, např. nesložím s fenou již žádnou další zkoušku apod. a soutěž vyhlásí např. později než 15.10.2005 a má zkouška se nebude moci opět započítat!!!!

¨Prostě je to začarovaný kruh.

®ádám o nápravu této skutečnosti a pokud se vtéto věci bude vše dít tak jak uvádí pí.Procházková tedy, že výsledky nezapočítá, budu požadovat o anulování této soutěže.

Soutěž se vyhlásí ještě jednou a to se správným termínem, když už a to od 16.10.04 do 15.10.05 a nebo od listopadu do října, ale zkontrolují skutečnost zda si někdo zkoušky z měsíce listopad u2004 nezapočítal ještě v tomto roce.

Co mi kdo poradí jak v tomto případě dále postupovat???

Prostě a stručně:

strana pí.Procházkové:

pí.Procházková zkoušky započítat odmítá, nebude vše přece předělávat.Bude se držet termínu ze zpravodaje tj.od1.11.04 do 10.10.05


Argumentuje, že minulý rok byla soutěž počítána také do 10.10.2004.
Zkoušku ze dne 15.10.05 Vám započítáme do dalšího roku tj.2006
Strana účastníků soutěže:

Proč by to nepředělala, když udělala chybu?Kterou jí tlumočila i pí.Dubská?Možná je to práce na 14 dní!!! NENÍ.Možná nechce
výsledky měnit z jiného důvodu.

Pro členy a ostatní účastníky soutěže je 100% informací vyhlášení soutěže na WEBU tj.od listopadu/04 do října/05.

Což není pravda, protože se započítávaly i zkoušky s datem např.13.11.2004takže termín minulý rok nemohl být do 10.10.04,ale
podle mého názoru,data započtení zkoušek a podle data konání čl.schůze byl termín do15.11.04.nebo tak přibližně,protože jsem na
webu opět tento termín nenašla,ani ve zpravodaji,jsou tam pouze výsledky soutěže.

A to nejdůležitější-To tedy znamená, že bychom si mohly tyto zkoušky z listopadu 04 nechat započítat ještě jednou znovu tento rok nemyslíte? Nebo se tomu tak již stalo?  Kde máme kontrolu?

Toto není argument -s tímto tvrzení pí.Procházkové nemohu věřit. Kde mám jistotu? Já potřebuji zkoušku do tohoto roku, co když příští
rok s fenou nesložím další zkoušky a jedna zkouška mi bude na počet nejvíce bodů k ničemu? Tyto body se opravdu hodí do tohoto
roku a všem né jenom mě! I za cenu, že na první místa počet bodů nedosáhne, s tím počítá každý nebo ne? A nebo-soutěž opět
vyhlásí od listopadu a zkouška se nebude moci také započítat.

Napsala
R.Čermáková

Komentáře

Nastavení kvality: Vše | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Celkem 1 příspěvek , poslední příspěvek zaslán 10 .11. 2005 23:27:29
Příspěvek
Jméno
Datum
D.Procházková
10 .11. 2005 23:27:29