Úvod > Akce > Výsledky akcí > Výstavy a soutěže > Speciální... > výsledky...
Dnes je 21. květen 2019, psí svátek má: Kojak, Bára, Amica Mapa webu Poslední změny

výsledky speciální výstavy Chrudim 08.04.07

                                             

Psi

 

Třída dorostu:

Morgan Arbej Slovakia

m.Chrenka Ján

VN1

Murphy Arbej Slovakia

m.Chrenka Ján

VN2

Body z Akátové hory

m.Péč Pavel

VN3

Argo Terezský dvůr

m.Králová Jana

VN4

Brown Sugar Lužická brána

m.Karásková Věra

VN5

Gaucho Boxrott

m.Bílek Zdeněk

Nepřt.

 

 

Třída mladých:

Garp Anaco

m.Hlad Pavel

V1,CAJC

Fax z Koralky

m.Procházka Hynek

V2

Ing Vombat   

m.Růžičková Petra

V3

Gordy Anaco

m.Vospálková Martina

V4

Akino Holubí dům

m.Hlinák Jan

V

Apollo von den Backerei

m.Fekete Lászlo

V

Atila Mestengo

m.Král Petr

V

Lancelot Pako od Kačky

m.Ludvíková Kateřina

V

Hard Gero-Dogs

m.Dzian Gerhard

VD

Caesar z Buchlovských hor

m.Přikryl Josef

VD

 

 

Mezitřída:

Timm Ki-rot Slovakia

m.Kiss Ladislav

V1,CAC

Bastien Bonnapo  

m.Hofmanová Dana

V2,Res.CAC

 

 

Třída otevřená:

Daimond Kovi-rot

m.Mizler Zdeněk

V1,CAC

ICH.Pako od Kačky

m.Ludvíková Kateřina

V2,Res.CAC

Montgonery Černý Panther

m.Králová Jana

V3

Jonáš z Města Velvar

m.Plachý Pavel

V4

JCH.Irco Kovi-rot

m.Šmejkalovi J.+A.

V

Bruno Janovský dvůr

m.Kahanová Darja

V

Beno Gold Domingo

m.Karban Pavel

V

Villy Mivanga

m.Jupová Monika

V

Adrian Elroy Nemertini

m.Cyprichová Renata

Nepř.

Franco Nero Briava

m.Frank Karel

Nepř.

 

 

Třída pracovní:

Vašon Holubí dům

m.Procházka Hynek

V1,CAC

Bruss Janovský dvůr

m.Karbanová Alena

V2,rez.CAC

Benny Overtaken by Darkness

m.Frank Karel

Nepř.

 

 

Třída vítězů:

Agil od Hluboké vody

m.Jahoda Pavel

V1,CAC,vít.spec.v.

Mauglí od Kačky

m.Štaud Jaroslav

V2,rez.CAC

 

 

Feny

 

Třída štěňata:

Varia Ki-rot Slovakia

m.Kiss Ladislav

VN1

 

 

Třída dorostu:

Becky z Akátové hory

m.Moravcová Pavlína

VN1

 

 

Třída mladých:

Fiona z Koralky 

m.Sedláček Zdeněk

V1,CAJC

Gába Anaco

m.Reizenthalerová J.+J.

V2

Geely Anaco       

m.Šmejkalovi J.+ A.

V3

Aska Holubí dům

m.Procházka Hynek

V4

Amanda z Akátové hory  

m.Mašková Markéta

V

Catalina Bonnapo    

m.Chládková Jana

V

Face z Koralky

m.Kučera Josef

V

Mexx Bohemia Beryl

m.Dubská Božena

V

Nataly z Tyrosu

m.Dvořák Petr

V

Nolly z Tyrosu

m.Bezdíčková Lucie

V

Blue Cascaya Nemertini  

m.Amortová Šárka

VD

Carla z Buchlovských hor 

m.Přikryl Josef

VD

Cleopatra z Buchlovských hor 

m.Přikryl Josef

VD

Hanny Gero-Dogs

m.Dzian Gerhard

VD

L-Gucci Elza od Kačky

m.Ortová Lenka

VD

 

 

 

Mezitřída:

JCH.Fany Anaco

m.Reizenthalerová J.+J.

V1,CAC

Peggy Page z Melberu

m.Hanušová Lenka

V2,rez.CAC

Yra Holubí dům

m.Procházka Hynek

V3

April Berix

m.Čermák Václav

V4

Bazzy of Sanny Hill

m.Frank Karel

Nepř.

 

 

 

Třída otevřená:

Furie od Vítkovy hory

m.Hrabák Michal

V1,CAC

Xara Holubí dům

m.Procházka Hynek

V2,rez.CAC

JCH.Heidy Kovi-rot

m.Kováč Ján

V3

Abigail Queen Nemertini

m.Reizenthaler J.

V

Fanny od Vítkovy hory

m.Kotlíková Ludmila

V

Izerka Horký dech

m.Techmanová Andrea

V4

Oresa White z Melberu

m.Dubská Božena

V

Heny od Jurečka

m.Podzemská Petra

Nepř.

Lajka Earl Antonius

m.Frank Karel

Nepř.

Felis od Vítkovy hory

m.Brychtová Karolína

Nepř.

 

 

 

 

 

Třída pracovní:

CH.Elis Anaco

m.Reizenthalerová J.+J.

V1,CAC

Arlet z Polednova dvora

m.Čermák Víclav

V2,rez.CAC

Essa Horký dech

m.Péč Pavel

V3

Einie z Koralky

m.Janoušek Jiří

V4

Bakara z Rýchorských vrchů

m.Beran Jiří

V

Aargie Janovský dvůr

m.Kňourek Jan

Nepř.

Claudia Earl Antonius

m.Frank Karel

Nepř.

 

 

 

Třída vítězů:

Bona z Kohlovho dvora 

m.Chrenka Ján

V1,CAC,
Kl.vít,BOB

Elsa z Koralky

m.Ludvíková Kateřina

V2,rez.CAC

Aura Berix

m.Typovský Lukáš

Nepř.

CH.Rizza Earl Antonius

m.Frank Karel

Nepř.

 

 

Třída veteránů:

Ariana od Medkových rybníků

m.Vachutka Libor

V1,nejl.veterán

Cassie Corsa Bohemia Rott-Box

m.Kotlíková Ludmila

V2

 

 

Vítěz ch.skupiny:

ch.st. z Koralky

Sedláček Zdeněk