Úvod > Akce > Výsledky akcí > Výstavy a soutěže > Speciální... > Výsledky...
Dnes je 23. říjen 2017, psí svátek má: Lump, Bina, Dona Mapa webu Poslední změny

Výsledky speciální výstavy RTW 2006

peciální výstava rottweilerů – Nezamyslice 16
Nedá mi to abych nevzpomenul památky našeho zesnulého psa, Xariho v.d. Teufelsbrucke.
Je pěkné vidět, když dva jeho potomci na speciální výstavě rtw získají ve svých třídách V1, CAC..


20.04.2006
Dobrý večer,
prosim, o doplneni - spec. vystava Nezamyslice.

pes Benno z Buchlovských hor - VD4
Vítěz spec. výstavy pes - Vašon Holubí dům
Vítěz spec. výstavy fena - Heidi Horký dech

Moc dekuji, s pozdravem B. Dubska


Psi - třída mladých

1.Barney z Buchlovských hor, nar. 20.4.05, č.z. 11111/05             V 1 CAJC
o: Ambassador von Shambala m: Bethy Lee Farlap
ch: Přikryl Josef Ing. m: Moravcová Magda


2.Benno z Buchlovských hor, nar. 20.4.05, č.z. 11112/05             V D4
            bratr předchozího
ch + m: Přikryl Josef Ing.


3.Beno Gold Domingo, nar. 2.3.05, č.z. 11084/05                             V D
o: RUS RPH Nekar Hir Haron m: Henriette z Amiho dvora
ch: Bertová Marie m: Karban Pavel


4.Black Gold Domingo, nar. 2.3.05, č.z. 11086/05                             V D
            bratr předchozího
ch: Bertová Marie m: Popelková Irena


5.Bruno Gold Domingo, nar. 2.3.05, č.z. 11087/05                             V 2
            bratr předchozího
ch: Bertová Marie m: Gvizdová Jana


6.Buddy Gold Domingo, nar. 2.3.05, č.z. 11085/05                             V 3
           bratr předchozího
ch: Bertová Marie m. Rečka Jiří


Psi - mezitřída

7.Gero Gerix, nar. 30.4.04                                                                     nepřítomen
o: CH Xari v.d. Teufelsbrücke m: CH Jailbirds Lady of the Night
ch: Boháčková Lenka m: Kšajt Petr


8.Irco Kovi-Rot, nar. 4.9.04, č.z. 11053-05/04                                     V D
o: Jumbo v. Kûmmelsee m: Daisy Agag
ch: Kováč Ján m: Šmejkal Josef


9.Utz von der Steineiche, nar. 19.5.04 , č.z. ADRK 109802
o: Apollo vom Mönchsgraben m: Afra von der Blockhütte
ch: Scheller Fred m: Fekete Lászlo



Psi - třída otevřená

10.Bill Belo, nar. 25.3.03, č.z. SPKP 1471                                               V 4
o: Epos Ki-Rot m: Dorena Agag
ch: Turček Vojtech m: Bereczky Peter


11.Brubaker El Carajillo, nar. 11.8.04, č.z. SPKP 1730                         V D
o: Orlando v. Hause Neubrand m: Alisa Earl Antonius
ch + m: Chodúr Miloš, SR


12.Gladiátor Ballotada, nar. 24.3.02, č.z. 10033/02                                 nepřítomen
o: Xari v.d. Teufelsbrücke m: Ballotada Ballotada
ch: Magda Moravcová m: Ladislav Opršál


13.Mauglí od Kačky, nar. 1.8.04, č.z. 10939/04                                             V 3
o: Max vom Faust-Schlössl m: Cerbera Ballotada
ch: Ludvíková Kateřina m: Štaud Jaroslav


14.Montgomery Černý Panther, nar. 3.10.02, č.z. 10261/02                     V
o: Bruno Černý Sagittarius m: Arlesa Farlap
ch: Jurášová Věra m: Králová Jana


15.Uro Holubí dům, nar. 15.2.04, č.z. 10728/04                                             V
o. Hasko v.d. Frankentanne m: Jola Holubí dům
ch+m : Procházka Hynek


16.Queen Jailbirds Mra-Zus, nar. 31.10.03, č.z. SKPK: 1594                 V 2 Res.CAC
o. Krypton v. Glûckstern m: Lady of the Night Jailbirds
ch: Mravík Josef m: Hudec Branislav


17.Vašon Holubí dům, nar. 14.3.04, č.z. 10770/04                                       V 1 CAC, Vítěz speciální výstavy
o. Ambassador v.Shambala m: Lita Holubí dům
ch + m: Procházka Hynek


Psi - třída pracovní

18.Bruss Janovský dvůr, nar. 11.9.03, č.z. 10563/03/05         V 2
o. Happy Holubí dům m: Wirgie Bohemia Ortles
ch: Vítková Olga m: Karbanová Alena


19.Mex z Jarova dvora, nar. 10.2.03, č.z. 10352/03/06             V 1 CAC
o. Xari v.d.Teufelsbrücke m: Lasy z Ja-Pu
ch: Dvořáková Jaroslava m: Iveta Jedličková


Psi - třída vítězů

20.ICH Pako od Kačky, nar. 8.5.02, č.z. 10120/02/04             nepřítomen
o. Klen z Opatovických rovin m: Cerbera Ballotada
ch + m: Ludvíková Kateřina


21.Qido Holubí dům, nar. 8.1.02, č.z. 9963/02                             V 1 CAC
o. Happy Holubí dům m: Jola Holubí dům
ch: Procházka Hynek m: Miloš Lukáš



Feny - třída dorostu

22.Certa Horsabat, nar. 18.9. 05, t.č. 691/D                                     nepřítomna
o. JCH Caro Indy Slodka Sznupcia m: Nadja Berfekt
ch. Božek Alexander m: Ludvíková Kateřina



Feny - třída mladých

23.Aura Berix, nar. 13.6.05, č.z. 11218/05                                         V D 3
o. CH Fanto v. Kümmelsee m. Gamma v. Swaiger Rathaus
ch: Přikrylová Jitka m: Typovský Lukáš


24.Eta Orint, nar. 11.6.05, č.z. SPKP: 1929                                            V D 4
o. Boss Gero- Dogs m: Ambra Amarcord
ch: Varga Marian m: Hudec Branislav


25.Isis Ballotada, nar. 28.10.04, č.z. 10991/04                                     V 2
o. Tyson van het Polderbos m: Ballotada Ballotada
ch + m: Moravcová Magda


26.Simy Ki-Rot Slovakia, nar. 10.2.05, č.z. SKPK 1834                         V D
o. Artur von Hartau m: Lotty Ki-Rot Slovakia
ch + m: Ladislav Kiss


27.Xendy Holubí dům, nar. 28.2.05, č.z. 11061/05                                 V 1 CAJC
o. Orlando vom Hause Neubrand m: Roxi Holubí dům
ch + m: Procházka Hynek


Feny - mezitřída

28.Butterfly El Carajillo, nar. 11.8.04, č.z. 10976-04/04                      V
o. Orlando v. hause Neubrand m. Alisa Earl Antonius
ch: Chodúr Miloš m: Svoboda Vladimír


29.Caramba ze Škvorce, nar. 12.4.04, č.z. 10847/04                        V 3
o. Tyson van het Polderbos m. Bella Velká Olva
ch: Vohanková Jitka m: Karbanová Alena


30.Heidi Kovi – rot, nar. 26.8.04, č.z. SKPK 1751                                 V 4
o. Zorba Earl Antonius m. Daisy Kovi-rot
ch + m : Kováč Ján


31.Lajka Earl Antonius, nar. 26.8.04, č.z. JR 712346 Ru                    V
o. Gonzzo Earl Antonius m: Eva vom Hause Durdulov
ch: Latinovič Ljuba m: Frank Karel


32.Lina z Tyrosu, nar. 25.6.04, č.z. 10899/04                                         V 1 CAC
o. Xari v.d. Teufelsbrücke m. Egy z Tyrosu
ch: Švancara Karel m: Smetanová Eva


33.Oresa White z Melbernu,nar. 26.12.04, č.z. 11027/04                    V 2 Res.CAC
o. RUS RPH Nekar Hir Haron m: Angela Miss Carolina
ch + m: Dubská Božena



Feny - třída otevřená

34.Amanda Gold Domingo, nar. 11.3.04, č.z. 10748/04                         V D
o.CH Bart Drotar m: Henriette z Amiho dvora
ch + m: Bertová Marie


35.Anežka Gold Domingo , nar. 11.3.04, č.z. 10749/04                            V 4
       
sestra předchozí
ch: Bertová Marie m: Klimek Pavel


36.Aranka Gold Domingo, nar. 11.3.04, č.z. 10752/04                               V 3
        sestra předchozí
ch: Bertová Marie m: Typovský Lukáš


37.Bea z Rýchorských vrchů, nar. 26.7.03, č.z. 10537/03                         nepřítomna
o.Fax von Tangen m: Ches Holubí dům
ch Beran Jiří m: Bílek Zdeněk


38.Gira od Jurečka, nar. 14.6.03, č.z. 10509/03                                             V
o. Valmont Bohemia Ortles m: Certa od Jurečka
ch. Mošnička Karel m: Motyčka Bohuslav


39.Pegi Jailbirds Mra-Zus, nar.27.9.02 , č.z. 10462/03/02                           V 2 Res.CAC
o. Bronko von Hause Sommer m: Jailbirds lady of the Night
ch: Tanja a Josef Mravíkovi m. Boháčková Lenka


40.Petra Ki-Rot Slovakia, nar. 22.3.04, č.z. 11214-05/04                             V 1 CAC
o. Artur vom Hartau m: Lotty Ki-Rot Slovakia
ch: Kiss Ladislav m: Frank Karel


41.Tara Mivanga, nar. 11.9.01, č.z. 9852/01                                                     nepřítomna'
o. Baca bez Nazvy m: Hela Mivanga
ch: Sejkanič Ivan m: Záhorová Hana


Feny - třída pracovní

42.Alisa Earl Antonius, nar. 16.5.01, č.z. 11021-04/05                                     V 1 CAC
o. Bronko od Dragičevica m: Zita MAR-UB
ch: Latinovič Ljuba m: Frank Karel

43.Eire Delµantico Guerriero, nar. 10.7.03, č.z. LOI 03/102 110                     V D 2
o. Varenne Delµantico Guerriero m: Loska Delµantico Guerriero
ch: Francesco Zamperini m: Frank Karel


Feny - třída vítězů

44.Janna Estampa Negra, nar. 7.3.03, č.z. 11353-05/03                                 V 2 Res.CAC
o. Zorba Earl Antonius m: Ananda Estampa Negra
ch: Espinosa Solimano Miguel m: Frank Karel

45.Heidi Horký dech, nar. 21.12.03 , č.z. 10677/03                                            V 1 CAC,BOB, Vítěz speciální výstavy
o. CH Hogan von Gambrinus m: CH Cora Anaco
ch: Pich Vladislav m: Vachutka Libor

46.Lady of the Night Jailbirds, nar. 5.3.99, č.z. 8904/99                                     nepřítomna
o.ICH Gil Crni Lotos m: Jailbirds Felony n the First
ch: T. a J.. Mravíkovi m: Boháčková Lenka



Chovatelská skupina Gold Domingo nastoupila 1x.


Zpracovala B.Dubská