Úvod > Akce > Plán akcí > RTW akce > Polský den...
Dnes je 19. duben 2024, psí svátek má: Peggy, Daisy, Ersi Mapa webu Poslední změny

Polský den rottweilera


Drazí přátelé plemene Rottweiler

Je nám velkou ctí pozvat Vás na kouzelnou událost věnovanou našim rottweilerům. Oni jsou příčinou, proč jsme připravili "Rottweiler Club Show" v Mys³akowicích, nedaleko od Jelenia Góry, překrásné oblasti Polska, srdci Krkonoš.  V tento vyjjímečny zářiový den se setkáme, abychom znovu zvolili nejkrásnějšího psa plemene a využili možnosti vyměnit si zkušenosti, vytvořili či občerstvili kontaky v přátelské atmosféře barbecue a piva.

 Je důležité, aby kouzlo tohoto dne a týmová práce byla vyjádřením naší nespokojenosti s novým, sporným zákonem týkajícím se psů. Sejděme se 18 září ve jménu motta "Podívej se mi do očí" abychom vypracovali nový model vnímání rottweiler v naší společnosti.

  Velice oceňujeme Vaši účast a doufáme, že se budete dobře bavit...

Jménem organizátorů
vedoucí polského kynologického klubu
v  Jelení Hoře
Tereza RupniewskaA pro ty co mají radši originál...

Od:Zwi±zek Kynologiczny
http://www.wp.pl/
Komu: prikryl@eurosat.cz

Dear friends of the rottweiler breed.

We have a great honour to invite You to an enchanting event devoted to our rottweilers. They were the reason why we have prepared the Rottweiler Club Show in Mys³akowice near Jelenia Góra in the beautiful site of Poland in the heart of the Karkonosze Range. On the extraordinary day in September we will meet each other to choose the most beautiful dogs of the breed once again. We will have also an opportunity to exchange experiences, make new contacts and refresh the existing ones in a friendly atmosphere with barbecue and beer.
It is important that the magic of the day and team work be the expression of our discontent over the new controversial laws and regulations involving dogs. Let's gather at 18'th of September under the motto "Look into my eyes" to work out a new model of dealing with rottweiler perception among the community.
We will appreciate Your participation and we hope You will have a good time


On behalf of organizers

Head of Polish Canine Club in Jelenia Góra
Teresa Rupniewska