Úvod > Různé > Napsali jste nám.. > Proč ten zpravodaj...
Dnes je 16. duben 2024, psí svátek má: Rolf, Betina, Felicia Mapa webu Poslední změny

Proč ten zpravodaj chodí tak pozdě ?

Nedávno jsem si na serveru posteskl na téma zpravodaj a zveřejňování. Dnes jsem dostal přispěvek s tímto tématem tak nějak související. Využívám nyní předností nového redakčního systému a šup s ním k Vám..

Ahoj Ivo,
tak koukám, že už je zase veselo 

  To nic, já zase nemám Zpravodaj. Paní Havlová prý nemá moji "novou" adresu, takže mi Zpravodaj poslali na Vysočinu, kde skoro rok nejsem. Je ale zajímavé, že pozvánky na předsednictvo mi chodily do Vodokrt, kde teï působím.... No bo***l to je děsnej.

  Co na tom, že jsem chtěla Vanesu přihlásit na klubovku do veteránů.  Nemám Zpravodaj, to znamená - nemám přihlášku na klubovku.

 Na oficiálním webu se přihláška a propozice objevili teprve až po první uzávěrce zpravodaje.  Mám snad kvůli tomu zaplatit poplatek jako za druhou uzávěrku?

  No to se mi tedy nechtělo. Ohradila jsem se  a chci poděkovat paní Dubská, že moji stížnost uznala jako oprávněnou a tak mohu zaplatit stejně jako za uzávěrku první....

  Pro koho tady ten klub je, to opravdu nevím. Jestli Vanesa nezabřezne, příští rok již členem klubu nebudu. Nějak mi to nestojí za to.

To jsem se ale rozepsala
 Bára Lužná