Úvod > Různé > Ostatní > Gatulujeme k...
Dnes je 19. duben 2024, psí svátek má: Peggy, Daisy, Ersi Mapa webu Poslední změny

Gatulujeme k významnému výročí !

Dovolujeme si touto cestou popřát manželům Pečovým k významným životním výročím a také poděkovat za pozvání k přátelskému posezení u pečeného prasátka.

Jak jsem již předeslal v úvodním komentáři, oslavovala se dnes v Budicich nedaleko Konice hned dvě pěkně  kulatá výročí. 

50 paní Pečové 60 vyročí pana Peče. Na této malé, ale o to přijemnější oslavě se sešli jak členové nejužší rodiny, kolegové z práce, tak i někteří z už trošku větší rodiny milovníků Rottweilerů.

Návštěvníci přijížděli jak se svými dětmi, které mohli dovádět v bezénu u Pečů na zahradě, tak i se psy.  Čtyřnozí návštěvnící využívali pohostinnosti k loudění jídla a chovali se taktéž vzorně. Pokud by se tak totiž chovat nechtěli, byly připraveny dva kotce, kam mohl být provinilec zamknut.

Posezení to bylo opravdu velmi příjemné, přálo i počasí. Zpočátku hrozilo deštěm ale nakonec se umoudřilo, vykouklo sluníčko a děti se mohli dokonce koupat.  Není se vůbec čemu divit, že se mluvilo hlavně o RTW,  o dění v klubu jako takém ale i o  nepořádku, zmatcích a neschopnosti která tam momentálně vládne..

Manželé Pečovi byli vynikající hostitelé a tak asi příští týden nebude nikdo z nás muset už jíst...

Jestě jedou tedy za toto příjemné odpoledne děkujeme a přejeme vše nejlepší alespoň do te stovky..