Úvod > Akce > Výsledky akcí > Výstavy a soutěže > KV > KV rottweilerů...
Dnes je 14. prosinec 2019, psí svátek má: Frída, Molly, Claudie Mapa webu Poslední změny

KV LASENICE16.6.07

rozhodčí: J.Mravík /SK/

třída puppy - psi:

1/1 N1 - Best Lib-Vach m.Vachutka L.


třída dorostu - psi:

1/1 VN1 - Gaucho Box- Rott m.Bílek Zdeněk


třída mladých - psi:

10/8 V1,CAJC - Uran Ki-Rot Slovakia m.Doubková E.+ Kiss L.

V2 - Fax z Koralky m.Procházka H.

VD3 - Bethoven Terezský dvůr m.Radimecký Miloš

VD4 - Akino Holubí dům m.Hlinák J.

VD - Argo Terezský dvůr m.Králová J.

VD - Body z Akátové hory m.Péč P.

VD - Gordy Anaco m.Vospálková Martina

D - Pascha Windengel m.Novotný M.


mezitřída - psi:

1/1 V1,CAC - Atila Mestengo m.Král P.


třída otevřená - psi :

3/2 V1,CAC - Benny Overtaken by Darkness m. Frank K.

V2 - Jch.Irco Kovi-rot m.Šmejkalovi J.+.A.


třída pracovní - psi:

2/2 VD1 - Cujo von Dauchant m. Frank K.

VD2 - Ich.Pako od Kačky m.Ludvíková K.


třída vítězů - psi :

1/1 V1,CAC,nejkrásnější pes klubové výstavy,BOB Franko Nero Briava m.Frank K.


třída puppy - feny:

5/5 VN1 - Denisa Terezský dvůr m.Frank K.

VN2 - Chely Anaco m.Vait J.

VN3 - Brixie Lib-Vach m.Vachutka L.

N4 - Ora z Tyrosu m.Kučerová I.

N - Darkness Bohemia Col-Bri m.Mikesková D.


třída dorostu - feny:

2/1 VN1 - Airis Budweisrot m.Horová M.


třída mladých - feny :

10/8 V1,CAJC - Fiona z Koralky - m.Sedláček Z. splnila podmínky pro titul jch.ČR

V2 - Geely Anaco m.Šmejkalovi J.+A.

V3 - Aska Holubí dům m.Procházka H.

V4 - Costarica Spireted Dragon m.Novotný M.

VD - Gába Anaco m.Reizenthalerovi J.+ J.

VD - Lorrete Horký dech m.Čermák J.

VD - Persia Cacho m.Štěpán M.

D - Fante z Koralky m.Štolovský J.


mezitřída - feny:

4/4 V1,CAC - Opra From Royal Breed Kanjevac m.Frank K.

V2,rez.CAC - Holiday Gerix m. Krásenský L.

V3 - Yra Holubí dům m.Procházka H.

V4 - Amanda z Akátové hory m.Mašková M.


třída otevřená - feny:

6/4 V1,CAC - Jch.Heidy Kovi-Rot m.Kováč J.

V2,rez.CAC - Atlantida Rotty Kigdom m.Mikesková D.

VD3 - Angelika Joy Berix m.Vítková O.

VD4 - Jch.Fany Anaco m.Reizenthalerovi J.+J.


třída pracovní - feny :

7/7 V1,CAC - Ch.Elis Anaco m.ReizenthaleroviJ.+J.

V2,rez.CAC - Odesa vom Haus Šeparovič m.Frank K.

V3 - Bára od Syrůvky m.Pich V.

VD4 - Elsa z Koralky m.Ludvíková K.

VD - Essa Horký dech m.Péč P.

VD - Heny od Jurečka m.Podzemská P.

VD - Indiana Horký dech m.Kučera P.


třída vítězů - feny:

3/3 V1,CAC,nejrásnější dospělá fena - ch.Alisa Earl Antonius m.Frank K.

V2,rez.CAC - Ch.Heidy Horký dech m.Vachutka L.

V3 - Ch.Einie z Koralky m.Janoušek J.


třída veteránů - feny:

1/1 V1 - Cerbera Ballotada m-.Ludvíková K.


třída pett - otevřená - feny:

1/1 posouzena Sissi Tichý dvůr m.Král M.


nejkrásnější štěně výstavy: Denisa Terezský dvůr m.Frank K.

nejkrásnější dorost výstavy: Gaucho Box-Rott m.Bílek Z.

nejkrásnější mladý : Uran Ki-Rot Slovakia m.Doubková E.+ Kiss L.

nejkrásnější pár psů: Franco Nero Briava + CH.Alisa Earl Antonius m.Frank K.

nejlepší chovatelská stanice : "Anaco" m.Reizenthalerovi J.+.J.

nejlepší plemenná fena : Ch.Elis Anaco m.Reizenthalerovi J.+.J.



V případě, že máte fotografie zvířat, které stojí za uveřejnění, pošlete je prosím na mail: kristyna.jr@seznam.cz


 K.Ludvíková,ch.s."od Kačky", upravila K.Jarošová.