Úvod > Akce > Výsledky akcí > Výstavy a soutěže > MVP > MVP Tulln -...
Dnes je 21. květen 2019, psí svátek má: Kojak, Bára, Amica Mapa webu Poslední změny

MVP Tulln - Rakousko 2.10.2005

Ahoj Ivoši, v Neděli jsem se byl podívat na výstavě v Tullnu, tak ti posílám výsledky a fotky. Když to bude v pořádku tak to dej na stránky.

Petr.

Mezinárdní výstava Tulln Rakousko 2.10.2005

Rozhodčí Bianco Miksic- Kasun, Chorvatsko


Psi třída Mladých:
V 1. Nelson von der Alten Festung
Maj. Zec Vladimír - Chorvatsko      
O. Noris v.d. Alten Festung M. Rott Berger Lena

V 2. Filou von der Weilerei
Maj. Sailer Barbara - Rakousko
O. Orlando vom Hause Neubrand M. Aika v.d. Weilerei

Psi Mezitřída:
V 1. Ayk von der Maxi Rott, CACA
Maj. Modric Darko - Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch M. Astra v. d. Maxi Rott

V 2. Leader vom Hause Bucur-Ro, R. CACA
Maj. Bucur Simona - Rumunsko
O. Orgando v. hause Neubrand M. Inka v. Hause Sommer

VD 3. Chan Catherine´s DRAM
Maj. ®ák Martin - Slovesko
O. Artur v. Hartau M. Baby Catherine´s Dream

Psi třída Pracovní:
V 1. Rios von der Alten Festung, CACA, CACIB
Maj. Kahric Goran a Marko - Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch M. Petra Earl Antonius

V 2. Emil von der Teufelsbrücke, R. CACA, R. CACIB
Maj. Spindler Anton - Německo
O. Percy v. d. Zirbelnuss M. Bora v. Recklinghäuser Kreuz

V 3. Gringo vom Grüntenblick
Maj. Bernbacher Margaretce - Německo
O. Orlando v. Hause Neubrand M. Peggy v. Oeterkotten

V 4. Wenno of Nicolas Lion
Maj. Modrusan Mladen - Chorvatsko
O. Bronko od Dragicevivica M. Herta Mar-Ub


Psi třída Šampionů
V 1. Caro vom Mühlholzberg, CACA
Maj. Kurz Hermann - Rakousko
O. Arco v. Mühlholzberg M. Xenja v. Burgthann

V 2. Nobi Ki-Rot R. CACA
Maj. ®ák Martin - Slovensko
O. Artur v. Hantou M. Carla Ki-Rot

V 3. Enero von Burgthann
Maj. Stodjanovic familie – Srbsko, Černá Hora
O. Rick v. Burgthann M. Xira v. Burgthann


Feny třída Mladých:
V 1.India Catherine´s Dream
Maj. ®ák Martin – Slovensko
O. Jumbo v. kümmelsee M. Gina v. Zennwald

V 2. Malindy Dell´Antico Guerriero
Maj. Zamperini Franceso – Itálie
O. Maik v. d. Frankentanne M. Suma dell´Antico Guerriero

VD 3. Bella vom Lipizzanerhof
Maj. Kugler Ernst – Rakousko
O. Chan v. d. Bleichstrasse M. Dunja v. Schwaiger Rathaus

VD 4. Heidy Kovi- Rot
Maj. Kováč Jan – Slovensko
O. Zorba Earl Antonius M. Daisy Kovi- Rot

D. Hjuma vom Vilstaler Land
Maj. Stelzig Margit – Německo
O. Akino v. Vilstaler Land M. Urmel v. Vilstaler Land

Feny Mezitřída:
V 1. Ines vom Agerspitz, CACA
Maj. Schulz Thomas – Rakousko
O. Janosch v. d. Scherau M. Fenia v. Agerspitz

V 2. Kasha vom Hause Bucur-Ro, R.CACA
Maj. Bucur Simona – Rumunsko
O. Chan v. d. Bleichestrasse M. Debra v. Hause Bucur-Ro

V 3. Astra von der Maxi Rott
Maj. Modric Darko – Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch M. Astra v. d. Maxi Rott

VD 4. Aika vom Zirbenland
Maj. Blatz/Meinx – Rakousko
O. Ambassador v. Shambala M. Clea v. St. Magdalena

VD. Petra Ki-Rot
Maj. Frank Karel – Č.R.
O. Artur v. Hartau M. Lotty Ki- Rot

Feny třída Otevřená:
VD 1. Anja vom Lipizzanerhof
Maj. Kugler Ernst – Rakousko
O. Kliff v. Schwaiger Rathaus M. Dunja v. Schwaiger Rathaus

VD 2. Janna Estampa Negra
Maj. Frank Karel – Č.R.
O. Zorba Earl Antonius M. Ananda Estampa Negra

D 3. Scarlett vom Neutor
Maj. Schredl Manuela – Rakousko
O. Vitus v. Burgthann M. Jessi v. Neutor

D 4. Mara vom Stüffelkopf
Maj. Steiner Günther – Rakousko
O. Troll v. Hause Anin M. Ina v. Stüffelkopf


Feny třída Pracovní:
V 1. Sharon Dell´ Antico Guerriero, CACA. CACIB, BOB
Maj. Zamperini Franceso – Itálie
O. Cliff v. d. Königskazen M. Luma Dell´ Antico Guerrieru

V 2. Destiny od Dragicevica, R.CACA, R. CACIB
Maj. Modrusan Mladen – Chorvatsko
O. Odo od Dragicevica M. Tomana od Dragicevica

V 3. Ackyra Top- Rot
Maj. Stodjanovic familie – Srbsko, Černá Hora
O. Morro v. Hause Märker M. Etienne v. d. Elbmündung


Feny třída Šampionů:
V 1. Ester Anaco, CACA
Maj. Buchta František – Č.R.
O. Erlo v. Gambrinus M. Cira z Pohádkové Jeskyně


Feny třída Veteránů:
VD 1. Pilar vom Sternbogen
Maj. Kugler Ditmar – Rakousko
O. Quantus v. Hause Anin M. Moira v. Sternbogen



Emil v.d.Teufelsbrücke a Rios v.d. Alten Festung
Emil v.d.Teufelsbrücke a Rios v.d. Alten Festung
Emil v.d.Teufelsbrücke V2,r.CAC,r.CACIB
Emil v.d.Teufelsbrücke V2,r.CAC,r.CACIB
Ines vom Agerspitz
Ines vom Agerspitz
Gringo von Gruntenblick
Gringo von Gruntenblick
Ayk von der Maxi rot
Ayk von der Maxi rot
Janna Estampa Negra
Janna Estampa Negra
Astra von der Maxi Rott
Astra von der Maxi Rott
Anja vom Lipizzanerhof
Anja vom Lipizzanerhof
Kasha vom Hause bucur
Kasha vom Hause bucur
Caro vom Muhlholzberg
Caro vom Muhlholzberg
Wendo of Nicolas Lion
Wendo of Nicolas Lion
Nobi_Ki-Rott
Nobi_Ki-Rott
Nelson von Alten Festung
Nelson von Alten Festung
Rios von derAlten Festung
Rios von derAlten Festung
Ackyra Top-Rott
Ackyra Top-Rott
Malindy Dellantico a India Catherines Dream
Malindy Dellantico a India Catherines Dream
Enero von Burgthan
Enero von Burgthan
Filou von der Weilerri
Filou von der Weilerri
Ester Anaco
Ester Anaco

Související položky:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek, přidejte ho jako první.