Úvod
Dnes je 16. duben 2024, psí svátek má: Rolf, Betina, Felicia Mapa webu Poslední změny

Další rezignace v předsednictvu našeho klubu..

Obdržel jsem ke zveřejnění od Ing. Barbory Lužné rezignaci na funkce a členství v předsednictvu RKČR, zaslanou cca. před týdnem předsedkyni klubu.

Vážná paní předsedkyně, z vážných rodinných důvodů podávám rezignaci na členství v předsednictvu Rottweiler klubu ČR, a to s okamžitou platností. Veškerou agendu, kterou u sebe mám, stejně tak jako klubové razítko, předám při nejbližší příležitosti.

Děkuji za pochopení.
Ing.Lužná Barbora

Jak jsem tak dnes na narozeninách u Pečů (viz. níže) slyšel co se v činovnictvu klubu děje, ani se jí nedivím. A nic bych za to nedal, že za abdikací bude i něco jiného než vážné rodinné důvody. ®e by odhalení Procházkova soukromého podniku byla poslední kapka?

Na pováženou je ještě jedna věc o které se musím zmínit.

Do předsednictva klubu se nám pomalu ale jistě dostávají lidé, které vlastně nikdo nevolil. Tedy abych se vyjádřil přesněji - skoro nikdo.

Na poslední volební schůzi byla minimální účast. Pokud si pamatuji, něco kolem 50 členů. Ti co byli zvoleni byli zvoleni vcelku minimálním počtem hlasů, zbytek se nám do předsednictva dostává oknem, tedy "aklamací" po té, co se podařilo v předsednictvu "vytvořit" místo.

K tomu, jak se místo vytváří bych se nechtěl vyjadřovat. Spíše by mě zajímalo, kolik taková V.M, která byla do předsednictva "aklamována" jako poslední, na volební schůzi měla vlastně hlasů. Dost bych se divil, jestli to bude víc jak 7. Rozhodně by se tato informace měla zveřejnit, abychom věděli, jaký tato "funkcionářka" bude mít mandát.

No a teï se usilovným a kolegiálním úsilím podařilo vytvořit místo další, takže tam dostaneme někoho, kdo měl hlasů ještě míň než V.M. Třeba 6 nebo i méně.. Není to spíše legrační ?

Klub který má řádově několik stovek členů, operuje s částkou 300 - 400 tisíc ročně, budou řídit lidé s 10, 7 či méně volebními hlasy.

Ale to už nechávám na každém z Vás, co s tím uděláte.
Když členové na volební schůzi totiž nepřijdou, tak pak se ani nemůžou divit, že si kamarádi kamarádů, ta správná parta "těch co spolu mluví" odhlasuje koho chce a co chce.