Úvod
Dnes je 19. duben 2024, psí svátek má: Peggy, Daisy, Ersi Mapa webu Poslední změny

Jak se vede štěňatům..

Dnes opět vyhovím těm, co mi píší a ptají se, jak se vede štěňatům. Vede se jim dobře. Tedy předpokládám, že se jím vede dobře, neboť jedno už ani nelze zvážit na váze kterou jsem si za tímto účelem pořídil. Váží totiž pouze do 5kg. Zvážil jsem proto štěňata co zvážit šla. Dnes měli 6 týdnů a nejlehčí vážilo 4.5 kg, největší zvážit nejde.

 Všechna jsou velmi, velmi akční. Nevím je-li to tím, že je ráno vypustíme a zavíráme je až večer. Celý den tak mají možnost vzít si tolik pohybu kolik uznají za vhodné a zničit co se jim zachce. 

  Stačí vystrčit nos ven, zavolat "kuci-kuci" (kdo to vymyslel fakt nevím a ani nevím co to znamená) a štěňata se cvalem přiřítí. A když píšu cvalem, tak myslím cvalem. Občas nějaké zakopne a v rychlosti udělá kotrmelec přes hlavu..  Vypadají jedno jako druhé, chovají se jedno jako druhé, mám problém je poznat, které je které. Ještě že mají ty mašličky..

 Minuly týden se odvážila maximálně tak 10m od kotce. Teï jsou celý den kolem domu - což je od kotce cca 30m a chovají se jako by jim to tady už všechno patřilo.

 Celý den se perou, žerou, decimují rostliny, nás, případně balónek, záleží, co přijde pod nos dřív.

  Jsou již spořádaně podruhé odčervena, brzy je naočkujeme a za 14 dnů půjde většina do světa. Bude nám smutno, jak to rychle uteklo..

 No, mrkněte sami jak štěňata vypadala v 6 týdnech..