Úvod
Dnes je 16. duben 2024, psí svátek má: Rolf, Betina, Felicia Mapa webu Poslední změny

Nový vzhled, nové možnosti

Kromě lehce odlišného vzhledu, viditelného ostatně na první pohled,  pro Vás mám návdavkem ještě i několik dalších vymožeností a vlastnosti stojících za zmínku.

Tak tedy co je na www.rtw.cz nového ?
 1. Ankety - Můžeme definovat  a zobrazovat ankety na libovolné téma, hlasovat v anketách i si prohlížet výsledky starších anket. Ankety můžeme nadefinovat předem a nechat je zobrazovat po libovolnou dobu.

 2. Redakční systém  - Je to soubor programů umožňujících komukoliv, kdo má přiděleno patřičné oprávnění, publikovat články na www.rtw.cz. Může tak činit bez jakékoliv znalosti speciálních html kódů, M$ FrontPage či něčeho podobného.
  Stáčí úplně umět pracovat v libovolném editoru.

 3. Vkládání článků a obrázků je dnes možné přes internetový prohlížeč a to z libovolého místa na světě. Třeba i z internetové kavárny!

 4. Kniha návštěv - Jsme napojení na knihu návštěv rkčr. Návštěvník může číst příspěvky ihned a na úvodní straně..

 5. Galerie obrázků - Uživatel může nadefinovat vlastní galerii obrázků, připojit ji k libovolnému článku či příspěvků.

 6. Novinky a oznámení - Novinky a oznámení se dají vkládat předem a lze u nich nastavit datum zobrazení i odstranění z hlavní strany serveru.

 7. Oprávnění - Články, nebo i celé části serveru můžeme jednoduže nastavi jako přístupné pouze pro registrované uživatele.

 8. Přílohy - Ke každému článku můžeme připojit libovolný počet příloh. Tyto si pak můžou návštěvníci stahovat, nebo nechat zasílat emailem.

 9. Diskuse pod články - Ke každému článku, novince nebo seznamů můžeme připojit diskusní koutek, kde čtenáři mohou vyjádřit svůj názor.

 10. Vyhledávání -  V celém prostoru nového serveru je možné používat fulltextové vyhledávání.

 11. Vlastní sekce - Každý kdo má zájem,se může po obdržení přihlašovacích údajů stát přispivatelem serveru www.rtw.cz. Sám a bez velkých složitostí..
Nuž, to by tak bylo všechno, co mě v první moment napadlo. Nečekám ani, že vše bude hned fungovat perfektně ale doufám, že díky Vaším připomínkám se nám brzy podaří drobné chybky odladit.  Přeji Vám tedy hodně zábavy..

Ivo Přikryl