Reakce spořádaných členů 

----- Původní zpráva -----
Odesláno: 21. února 2001 14:17
Předmět: RTW: FW odpoved

 
Vazeny pane MVDr. Sedlar.
Znam Vas pouze z vystav, kde jste na me pusobil velmi sympatickym dojmem.Vy me urcite neznate. Proc Vam pisi. V konferenci rtw , padla na Vasi adresu urcita  slova.(Nepouzil bych primo vyraz utoky.)  Nekdy me to pripadalo az nevhodne. Ale Vase predbezne stanovisko zverejnene na oficielnich strankach rottweiler klubu??? Nevim co si myslet.
Cekal jsem, ze napisete jasnou odpoved ing. Prikrylovi a sl. Kopcove - jako UPCH jsem delal a zpracoval, to dokladam, atd.  Zkratka ze je lidove receno "utrete." To bych povazoval za odpoved.
Misto toho jsem se dozvedel, ze Údaje uváděné  v  těchto souvislostech na výše zmíněných stránkách, jsou zcela  nepodložené, nepravdivé a tudíž desinformující řádné členy  RK ČR a ostatní návštěvníky. Citované  "rozhovory"  a "převzaté informace" se nezakládají na faktech.    (a proc bych zrovna tomuto tvrzeni mel verit ), ze Pokud opomenu osobní invektivy  autorů příspěvků na moji  osobu, obsahy dopisů a zpráv budou podrobeny prověření a pokud naplní skutkovou podstatu  právních norem, nedovolujících takové jednání, bude náprava zjednána právní cestou se všemi důsledky.<?XML:NAMESPACE PREFIX = O /> (kazdy se pod svuj prispevek podepsal, to jim hrozite?)  Tímto se  zároveň  omlouvám řádným a slušným členům klubu, za  nemorální a nepochopitelné  jednání autorů těchto hanlivých informací.  ( vubec jsem nepochopil za co se Vy omlouvate. Dale me prozradte, jak se pozna radny a slusny clen klubu?  Tato veta navozuje asociaci, ze radny a slusny je ten, kdo da tzv. pokoj.A ja za slusnost povazuji spis odpoved  nez hrozit  pravni cestou. O uváděných skutečnostech budu oficiálně informovat předsednictvo RK ČR, aby  také mohlo zaujmout své vysvětlující stanovisko. (1/prosim konkretne, o jakych skutecnostech, 2/ oni o tom co bezi na konferenci rtw nevedi? ). Vase odpoved na me pusobila  vzhledem k naprosto konkretnim otazkam, vic nez vyhybave .  Protoze cast informaci co o teto zalezitostech mam jsou z konference rtw posilam tento dopis konferenci na vedomi.
Miloslav Cisar
 

Zpracovala: Klementová Hana