Moje ICQ: 24 792 950
Přihlášení do RTW klubu..
Slovo na závěr,naše psí rodinka - Jak se události melou.. (Klikni na běžící text, nebo běž na konec stránky.)
  (17.2. zde..)

Osobní RTW stránky / Personal
Emailová konference rtw@rtw.cz je nyní přístupná i přes webové rozhraní! Neváhejte a pojďte si popovídat...    Stačí kliknout na tento běžící text!!!
Vyhledávání na RTW serveru
Engl.


Aktualizace: 17.04.2002 21:41

 

 

 

Obsah titulní strany

za měsíc 

ÚNOR  2001

 


film.jpg (5762 bytes)

video
archivPřipomínky zasílejte na adresu:
prikryl(zavinac)eurosat(tecka)cz , datlik@rtw.cz
Co jsme měnili, přidali či upravili

- (28.02.01,HK) Psy zastřelil policista služební pistolí: Majitelku agresívních pitbullteriérů čeká přestupkové řízení na www.mfdnes.cz.

- (28.02.01,IP) Krvelačné bojové bestie táhnou na naše děti! Ještě že je tady TV Nova, která nás všechny varuje... Poslechněte si zatím úvodník dnešní "Snídaně s Novou" věnované "bojovým psům"..Děkuji manželům Fridrichovým, že si tak brzy přivstali.(RM - 200K)

- (27.02.01,HK) Jestli si kladete stejnou otázku jako Jan Neruda a to: "Kam s ním?", když potřebujete odjet na dovolenou a nemůžete vzít svého miláčka sebou, tak pro Vás máme řešení - Hotel Amazonka manželů Fridrichových.
A nemusíte se bát, že svěříte svého bojového psa do rukou kořistkova přivržence, právě naopak :-))

- (27.02.01,HK) Brněnský a jihomoravský DEN měl v redakci hosta: kdo jiný to mohl být, než náš nechvalně známý energetik Kořistka a čím čtenáře potěšil, nepotěšil či rozesmál si můžete přečíst sami.

- (27.02.01,HK) Drsná čuba na zvířetníku Neviditelného psa.

- (27.02.01,HK) Opět se po nedělním případu dvou zastřelených pitbulů rozpoutala mediální vlna kolem bojových psů a zákonů: názory čtenářů MFDnes.

- (27.02.01,HK) A ještě jednou názory z MFDnes, tentokrát pohledem veterináře.

- (27.02.01,HK) A jak vidí celý případ zastřelených psů Sam Straka?

- (25.02.01,IP) Tolik diskutovaný pořad TV_Prima  "K Věci" se Štěpánkou Dufkovou a p.Vladimírou Tichou, vysílaný dne 23(22?) února. 
Bohužel jsem chytil až poslední minuty... (1.2.M RM)

- (25.02.01,IP) Tak ještě jednou a pořádně. Téma zabijáků psů, neschváleného zákona (RM 1M)

- (25.02.01,IP) Dnešní reportáž ČT1, jak jinak na téma vrahů pitbulů.(RM 0.2M)

 

- (25.02.01,IP) Reportáž televize prima na téma včera zastřelených pitbulů..(RM 0.3M) 

- (25.02.01,IP) Přečtěte si příspěvek, zaslaný Barborou Lužnou (majitelka a cvičitelka naši nejlepší pracovní feny - Vanesa Bohemia Ortles) do konference rtw@eurosat.cz přes webové rozhraní.. 

- (25.02.01,IP) Omluva: Ve svém otevřeném dopise, "Vždycky jsem si myslel..." Jsem napsal, že MVDr. Sedlář nedělal jako ÚPCH RKČR, tedy přímo ohroženého plemene proti Kořístkovu zákonu vůbec nic. Musím se tedy omluvit. Jak jsem se dnes dozvěděl z hlavní strany oficiálního serveru RKČR, kromě již zmiňovaného vystoupení v Sama Doma (či Miláčci, nebo jak se to jmenovalo) prý ještě v prosinci poslal dopis na ČMKU. Proč na ČMKU nebo  proč v prosinci když návrh nebyl snad ještě ani podán  nevím, ale nepřísluší mi to rozebírat.Takže, omlouvám se. Není pravda, že jste nedělal vůbec nic.... 

- (25.02.01,IP) Došlo od sousedů: Odporůčam do pozornosti článok "Jiří X. Doležal odporúča brať na trestnú zodpovednos't majiteľa za jeho psa". Zo SME: Link je zde.. 

- (25.02.01,VC) "I stvořil bůh svět podle psa...." 
 Že to tak nebylo ? Znáte to jinak ?
Tak čtěte zde.. 

- (25.02.01,VC) Vít Černý pro Vás zpracoval dopis Sama Straky, vyzívající všechny, jimž není osud psů lhostejný, k pomoci německých chovatelům. Jak to tak vypadá, tak Německo je země, kde mají s "likvidací" asi ty nejlepší zkušenosti.. A někteří naši poslanci mají tendence tyto "dobré" nápady přejímat...

- (25.02.01,IP) Práva členů klubu jsou mimo jiné definována v organizačním řádu RKČR.
Organizační řád RKČR:  
1. Základní práva členů jsou:

a) ....;
b) podávat návrhy a náměty, stížnosti, vznášet dotazy, dostávat zprávy o činnosti a hospodaření;
c) ....

Jakmile si ale přečtete Stanovisko reakce serveru RKČR, tak je dost pravděpodobné, že se ještě zamyslíte,jestli by pomalu nestálo za to, tento zastaralý řád "novelizovat"... Já navrhuji toto znění:
a) .... 
b) Člen má právo podávat pouze návrhy, náměty a stížnosti schválené redakcí serveru RKČR . Nedostává žádné zprávy o činnosti klubu či hospodaření...
c)...
Co vy na to ? :-)))

- (23.02.01,IP) Znáte pořad Pavlíny Volfové - "NAD VĚCÍ" ? Přinášíme Vám záznam tohoto pořadu, ve kterém byla nedávno hostem tisková mluvčí ČMKU, paní Tichá. Celý pořad je dost dlouhý, rozdělili jsme ho proto na pět částí, každá má asi 1M, a jsou ve formátu MP3. Najdete je zde: první, druhá, třetí, čtvrtá a poslední, pátá..Děkuji také manželům Fridrichovým za tento příspěvek..

- (23.02.01,HK) Po vyčerpávajících informacích ze všech možných okruhů pro Vás máme zase jednou něco na odreagování. Jak starého máte psa? A pamatujete si vůbec ještě jak vypadal, když mu bylo teprve několik dní? Že skoro ne?, tak se podívejte na fotky štěňátek z déčkového vrhu narozených 31.1.2001, které nám poslala majitelka CHS Anaco: bumbrdlíčci poprvé, podruhé a potřetí.

- (23.02.01,HK) V Německu ještě válku, ani jednu významnou bitvu majitelé pro své psy nevyhráli, ale po našem vzoru se snaží seč to jde. Pokud chce někdo z Vás pomoci, aby nikde na světe nebyla v zákonech vyjmenovávána jednotlivá psí plemena určena k "popravě" podívejte se na prosbu Sama Straky, co pro to můžete udělat.

- (23.02.01,HK) Poděkování všem těm, kteří přiložili ruku proti zákonu č. 805, tentokráte od p. Františka Šmída, bývalého předsedy RKČR.

- (22.02.01,HK) Kořistkův zákon? Jen klid... na Neviditelné psu.

- (22.02.01,HK) Písemný záznam z projednávání zákona 805 v Poslanecké sněmovně - povinná četba :-))

- (22.02.01,HK) Tímto bych ráda poděkovala jménem celého našeho týmu tvůrců tohoto serveru všem, kteří se podíleli na záchraně našich psů v boji se zákonem číslo 805 a také všem organizátorům iniciativy Jeden metr. Díky moc za každou byť sebemenší pomoc. Byli jste všichni úžasní, klobouk dolů a buďte na sebe patřičně hrdí - zasloužíte si to. 

- (22.02.01,HK) Kdo nesledoval on-line na internetu přivítá tuto informaci. Před polední pausou cca V 12:45 stáhl Kořistka zákon 805. Do tří měsíců chce předložit nový zákon, ale: všechny ustanovení platná pro všechna plemena bez rozdílu, ŽÁDNÝ SEZNAM nebezpečných plemen, mírnější režim vodítko náhubek, šíře evidence k diskusi, volnější pohyb, úlevy na poplatcích pro "dobré" majitele, zpřísnění trestního řádu. Tedy vítězství v bitvě, ne ve válce. Ale zaplaťpánbůh, mohlo to být horší.

Záznam v textové formě by měl být na stránkách sněmovny. Sam STRAKA

- (22.02.01,HK) Je něco kolem 11:55 hodin  a v tuto dobu by měl být již podle informací projednán zákon 805, který dostal pořadové číslo 6., anebo se o něm právě jedná. Zkusíme se podívat přímo do Poslanecké sněmovny.

- (22.02.01,HK) Vážený předsedo RKČR, kolik řádných členů míníte ještě ignorovat? Budou to i tito a další? Jakou míru ignorace projevíte a v jakých jednotkách - budou to snad stovky? Čtěte prosím tyto dopisy a vyjádřete se k nim. Nebo to snad potřebujete poštou a doporučeně,  anebo se s námi členy míníte po vzoru MVDr. Sedláře bavit pouze prostřednictvím právníků? To snad ne!!!

- (21.02.01,HK) TV Nova dnes odvysílala v hlavním zpravodajství informaci o tom, že Kořistkův zákon bude do dvou měsíců přepracován tak, aby měřil všem jedním metrem - můžeme tomu věřit po všech lžích, kterými nás pan poslanec častuje? A jak bude tento přepracovaný zákon vypadat? No necháme se překvapit. Záznam určitě bude, takže kdo jste neviděl, o nic nepřijdete.

- (21.02.01,HK) Jak se věci melou aneb opět jedno vyjádření ke stavu v RKČR. Čtěte a bude Vám jasné, jak se věci mají.

- (21.02.01,JK) Dopis zaslaný Ivošem  KRK RKČR.

- (21.02.01,HK) Reakce spořádaných členů klubu na vyjádření předsedy p. Noska ohledně dalšího fungování www.rtw.cz. Děkujeme pane Císař.

- (21.02.01,HK) Trocha historie rotvajlera z pera Františka Šmída. Děkujeme.

- (21.02.01,HK) Pokud chcete vědět co se děje v Poslanecké sněmovně okolo projednávání zákona 805 sledujte tento link.

- (21.02.01,IP) Doplnil jsem další funkce do On-Line RTW databáze. Nyní můžete "šplhat" po rodokmenu pouhým klikáním myši. 
Nebojte se, ještě jsem zdaleka neskončil, ještě funkce přibudou!

- (20.02.01,HK) Určitě se nezapomeňte vracet na link on-line databáze RTW. Postupem času zde bude přibývat spousta dalších informací o jednotlivých zvířatech, jako jsou svody, bonitace, rodokmeny, výsledky RTG DKK, statistiky vrhů, posudky z výstav, fotky a samozřejmě i odkazy na osobní stránky psů. Budete zde moci najít prakticky veškeré dostupné informace o kterémkoli psu s PP. No není to nádhera? Nezbývá mi nic jiného, než za nás za všechny poděkovat Ivovi, že trávil x desítek hodin a ještě trávit bude nad zpracováním této báječné databáze. Díky moc.

- (20.02.01,JK) Kořistka již zase nestydatě lže. Je vůbec proti takovému druhu lidí nějaká účinná forma obrany ? 
Podívejte se sami....

- (20.02.01,JK) Co napsali o návrhu zákona č. 805, tentokrát Jihlavské listy

- (20.02.01,JK) Máme pro Vás pozvánku na výcvikový tábor v České Lípě - počet psů omezen na 25.

- (20.02.01,JK) Pokud se chcete osobně zeptat MVDr. Petra Petráše (našeho posuzovatele) na posuzovaní a vyhodnocovaní RTG DKK, můžete, má emailovou adresu petr.petras@cmail.cz,  určitě Vám ochotně na vše odpoví, i na to proč je vyhodnocování tak přísné. (mimochodem zřejmě proto, že chce aby chov RTW k něčemu byl a byla zařazena do chovu pouze opravdu zdravá zvířata) 

- (19.02.01,IP) Zde si můžete přečíst reakci slečny Kopcové, která se cítí být dotčena dopisem MVDr.Sedláře. 
Tak nevím pane doktore, podle toho co slyším a vidím, neděláte náhodou stejnou chybu jakou udělal poslanec Kořistka ? 
Nebylo by jednodušší, kdyby jste členům RKČR vydal chovatelská data na která čekají roky, my si je sami zpracujeme a bude klid ?
 

- (19.02.01) Tak se MVDr. Sedlář konečně vyjádřil. Nic není pravda. Budeme se soudit! Přečtěte si to radši  sami

- (18.02.01,iP) Nevím kolik z Vás to  ví, ale  31.ledna tomu bylo 75 let od založení prvního oficiálního spolku  chovatelů RTW v Čechách. Gratulujeme !
Děkuji p.Šmídovi velmi poutavě napsaný článek, který si můžete přečíst zde
..

- (18.02.01,IP) Zkuste navštívit následující stránky věnované, jak jinak, RTW 

- (18.02.01,IP) Gratulujeme Barboře Lužné a její Vanese Bohemia Ortles ke složení speciální vytrvalostní záchranářské zkoušky!

- (18.02.01,IP) Tak nám TV-NOVA opět předvedla, jak má vypadat "objektivní" a "nezaujaté" zpravodajství. Ve včerejší hlavní zpravodajské relaci uvedli zprávu obsahující opět obvyklé lži o 18.000 napadení člověka psem, strachu o naše děti a samozřejmě opět proloženo populárním  obrázkem dítěte pokousaného asi před rokem v Hodoníně. Celé to vypadá, že nemůžeme vyjít na ulici, aby nás ihned nenapadl krvelačný pes. Do toho všeho zachránce všech, poslanec Kořístka, navrhující "jak z toho ven..."
Asi už by měl někdo podat trestní oznámení na šíření (lživé) poplašné zprávy, či stížnost na radu pro rozhlasové a televizní vysílání.
(Real Media - 1.3M) 

- (18.02.01) Díky podpoře zbytku rozumných lidí jsem byl schopen doplnit do výsledků poslední MVP  v Brně kopie posudků. Takže děkuji..

- (17.02.01) Všechno má svůj začátek i konec. Stejně tak, jak se blíží projednávání návrhu zákona 805, ta se přiblížila svému konci i petice jeden metr. Čtěte na Neviditelném psu.. 

- (16.02.01,HK) Máme v předsednictvu RKČR intrikáře? Odpověď necháváme na Vás.

- (16.02.01,HK) Naše již dobře známá z rtw konference Bekky "Stehnová" měla 11.2.2001 druhé narozeniny. Jak to vypadá, když rotvajleří dáma slaví se můžete podívat na jejích stránkách. Gratulujeme a přejeme jí i jejímu pánečkovi p. Mirkovi spoustu krásných zážitků, štěstí, zdraví a pohody.

- (16.02.01,HK) MMK - zde shromažďujeme veškeré materiály tykající se ÚPCH a jeho činnosti. První příspěvek na téma: 
"Jak všechno začalo a jak všechno pokračuje aneb historie se opakuje" naleznete na
tomto linku.  

- (16.02.01,HK) Odpověď p. Tiché na otázku ohledně kupírování ocasů najdete zde.

- (15.02.01,IP) Zřejmě jeden z posledních úkolů na kterém jsem "směl" v RKČR pomoci, než jsem upadl v nemilost.. Schůze předsednictva mi 7.1.2001 uložila vypracovat metodický pokyn provádění bonitace dle nového bonitačního řádu a doplňkových  usnesení předsednictva.  Takže tady je. Veškeré připomínky, jako vždy, vítám. (PDF, 196K) 

- (15.02.01,HK) Jestli nechcete, aby Vám bylo špatně z toho co dělá a jak postupuje současné předsednictvo RKČR (personální čistky, nedodržování stanov klubu, mocenské hry na úrok řadových členů atd. - mohli bychom tu vyjmenovávat třeba do rána) tak tuto zprávu raději nečtěte. Chcete vědět co se v předsednictvu děje a co se neděje a dít by se mělo?, tak se zeptejte. Napište našemu předsednictvu doporučený dopis a ptejte se na to o čem byste měli vědět. Platíte řádně členské příspěvky a jste členy RKČR?, pak také máte právo na veškeré informace. Vaše dotazy budou muset být zodpovězeny. 
Pro dokreslení přikládáme reakci nezaujatého pozorovatele.

- (15.02.01,HK) Trochu jsme teď zanedbávali díky jiným problémům starost o naše miláčky. Napravujeme to dalším dílem Psovi přítelem v nesnázích kapitolou pády z výšky.

- (15.02.01,HK) Nezapomínáme ani na stopy - dnes si povíme o nalezení a vyštěkání těžkého předmětu.

- (15.02.01,HK) Za chvíli už nám také začnou závody a zkoušky a těm, kterým dosud chybí zkušební řád Českého klubu německých ovčáků (SchH) slibuji, že se na jeho skenování už pracuje a bude v nejbližší době hotov.

- (15.02.01,HK) O čem že se mluví, když se řekne štěstí v neštěstí? Tak o tom je náš další příběh ze seriálu jak pomoci čtyřnohým kamarádům, když se jim něco stane - v pořadí už 31.

- (14.02.01,HK) Vojen Benda poupravil opět hlavu 381 desatero anebo autentické výroky poslance Kořistky a jeho spolupracovníků.

- (14.02.01,HK,IP) Tak takhle vypadá dotazník ÚPCH, který MVDr. Sedlář předložil OPCH k vyplnění po 4 letech své nečinnosti. Co na to říkáte? Po 4 letech snad budeme vědět, co se děje s naším chovem ??? - to je opravdu úspěch. 
(IP) Ono je to trochu ještě jinak. Je to spíš hledání hole k bití psa..

- (14.02.01,IP) Podle neověřených zpráv, při zahájení poslanecké schůze parlamentu by měl mistr Kořistka "údajně" stáhnout svůj geniální a 100% preventivní návrh zákona o chovu psů. Takže se necháme překvapit co bude..

- (14.02.01,IP) Opatřili jsme pro Vás překlad posledního platného standardu RTW. Všimněte si prosím zvláště poznámek na konci textu.

- (14.02.01,HK) Jestli jste z plánovaného projednávání zákona O chovu psů stejně nervózní jako já, zkuste chvíli relaxovat.

- (13.02.01,IP) Jak to bylo když  Sam a Zdeněk  předávali petici 1M petičnímu výboru PSP ČR, co na to někteří poslanci, či JUDr. Veselý "do půl těla..". 
Tak to vše můžete vidět v záznamu pořadu LOUŽE vysílané dnes na TV3 (1.9M, RM)

- (13.02.01,HK) Za zřízení konference přes web vyslovuji za celý náš tým Ivovi pochvalu před nastoupenou jednotkou :-))

- (13.02.01,HK) Tudy poctivá cesta nevede..
O čem že je řeč? Pokud si přečtete tuto velice vystižnou zprávu zjistíte, že nepotřebuje žádné uvádění. 

- (13.02.01,HK) Vyjádření Kanceláře prezidenta ČR k záležitostem okolo zákona 805 naleznete na externím linku chovu psů.

- (13.02.01,HK) I když je únor, počasí nám kynologům přeje a vypadá to, že nadále přát bude a tak můžeme konečně probrat naše čtyřnohé kamarády se zimního spánku a začít třeba s nácvikem stop podle 16. dílu našeho seriálu. Po zimě jde cvičení překvapivě dobře - včera jsem se o tom sama přesvědčila, tak hurá na to.

- (13.02.01,HK) Pro ty, kterým se nechce nikam volat máme ještě na MVP Praha 17. 6. 2001 vzor složenky, takže stačí si vyzvednout prázdnou na poště, vyplnit, zaplatit a poslat spolu s přihláškou...

- (12.02.01,IP) Stanovisko poslankyně za KSČM Ing.Brynychové k návrhu zákona č.805 je na serveru v archivu.

- (12.02.01,IP) Přidány propozice na výstavu 17.6. Praha-Chuchle. Je tam celá brožura ve formátu .pdf.

- (12.02.01,HK) Týdeník Kroměřížska píše: Následkům nezvládnutého chovu a držení psů se věnuje návrh zákona místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Petry Buzkové.

- (12.02.01,HK) Od Sama Straky máme zajímavou informaci: 

MF Dnes magazín chystá na příští vydání anketu mezi deseti vybranými hvězdami otazník zní: Maji být na ulici bojoví psi připoutáni na vodítku? (ANO- NE)
Odpověď obyčejných smrtelníků zaznamenávají citlivé přístroje na magazin@mfdnes.cz , nebo tel.02/22062121. Jak odpoví každý občan? (odpovědět do 15.2.)  Otázka je ovšem hrubě zkreslující...

- (12.02.01,HK) Zaktualizovali jsme stránky CHS Kovi-Rot, takže jestli chcete vědět, co je nového u našich sousedů na Slovensku podívejte se sem.

- (10.02.01,IP) Jestli si myslíte, že je vyhráno, tak to se tedy pletete. Kořistka se NEVZDÁVÁ!!!. Přečtěte si, čím přispěl do časopisu NO.

- (10.02.01,IP) Stanovisko AKC (American Kennel Club) k problematice BSL (Zákonů dělaných na určitá plemena) jsem právě přidal do archivu.

- (10.02.01,IP) Že se nedodržují ani stávající zákony, že psí zápasy jsou asi smutnou realitou se přesvědčíte na "Zvířetníku" neviditelného psa. 

- (10.02.01,IP) Zde naleznete seznam odkazů na nejpoužívanější servery zabývající se problematikou 1M či zákona poslance Kořistky.

- (10.02.01,IP) Vám poděkování a lásku, Vám kéž zněly by jak zvony..
Čtěte poděkování Zdeňku Kořístkovi

- (10.02.01,IP) Aktualizoval jsem archiv dokumentů týkajících se boje proti hlavě 381. Pokud chcete přistupovat do neveřejné části. Požádejte mě o heslo.

- (09.02.01,JK) Stanovisko Americké veterinární asociace a Kalifornské veterinární asociace k problematice nebezpečných psů. 

- (09.02.01,JK) Přeložila jsem vám dopis, který byl zaslán chovately Stafordshirských bulterierů prezidentu ČR Václavu Havlovi, panu profesoru Klausovi a dalším. 
(Pokud jste někdo zkušenější angličtinář než já a naleznete v dokumentu nesrovnalosti, prosím zkontaktujte mě a dáme to do pořádku)
 

- (09.02.01,HK) Na zajímavý článek ležící na Neviditelném psu nás upozornil p. Stehno, takže tady ho máte: Lahůdka pro poslance Kořistku. Díky.

- (09.02.01,HK) P. Straková poslala informaci o platném zákonu o obcích a možnostech využití obecně závazných vyhlášek obcí k regulaci pohybu psů na veřejných prostranstvích a úklidu výkalů.

- (08.02.01,HK) A pro ty, kteří se zaměřují spíše na výcvik máme taky něco: MR RTW.

- (08.02.01,IP) Další výstava se zadáváním titulu CAC se blíží. Je to NITRACANIS, 24-25.3.2001 a přihlášku+propozice najdete zde! (Formát PDF, cca 860K). Uzávěrka je za pár dní! 

- (08.02.01,HK) Abychom pořád o bojových psech neteoretizovali, přinášíme Vám autentické záběry útoku psů bojových plemen na člověka. 
Upozorňuji, že následující záběry jsou opravdu drastické :-)) Pane poslanče Kořistko, doporučuji vše vytisknout pro Vaší další názornou argumentaci.

- (08.02.01,HK) A ještě jednou bojoví psi, tentokráte ve střetu pes proti psovi na život a na smrt.

- (08.02.01,HK) Na neviditelné psu v sekci zvířetník je opět spousta nových článků. Tak do toho.

- (07.02.01,IP) Mám pro Vás dvě zprávy.... Dobrou a špatnou. Kterou chcete dřív ? 
Ale víte co, přečtěte si sami situační zprávu kterou zaslala p.Tichá a týká se Kořístkova návrhu...

- (07.02.01,HK) Tak Vás po 14 dnech opět všechny zdravím.
Vypadá to, že mi dnes končí dovolená a zítra zase nastupuju na server - Nedá se nic dělat, pracovat se prostě musí :-)) a lenošení už bylo dost. Takže se na Vás zítra těším.

- (07.02.01,IP) Tak jsem na "nebulvárním" serveru RKČR viděl seznam chovných stanic. Zarazili mě dvě věci. Jednak že tam jsou v rozporu se zákonem na ochranu osobních dat uveřejněny i adresy majitelů stanic bez jejich souhlasu a jednak tvrzení, že neexistuje kompletní seznam chov stanic.  
Je to samozřejmě nepravda. Seznam CHS existuje už dlouho, ale protože RKČR potažmo ÚPCH MVDr.Sedlář žádnou rozumnou evidenci neprovádí, tak ho RKČR asi opravdu nemá. 
Že ale existuje kompletní seznam se můžete přesvědčit sami.  Jestliže si některý majitel chovatelské stanice přeje být v seznamu zveřejněn, stačí napsat žádost a my ho tam přidáme.
 

- (07.02.01,JK) Sníh opadl (aspoň tedy u nás), takže hurá na stopu. Pachové práce psů ve sportovní kynologii - Vyhledávání předmětů.

- (07.02.01,JK) A zase něco na odpočinutí od té hrozné 805. Psovi přítelem v nesnázích, tentokráte pády z výšky.

- (06.02.01,IP) Co je nového ? Tak pro ty co nečtou psiZakon, tak pro ty jsem udělal malý vyběr z posledních událostí. Takže si vzpomeňte na původní staré centrum zpráv a hurá na čtení!

- (06.02.01,IP) Pozor na otravu rozinkami !! Za tento příspěvek děkuji Vítu Černému.Jen tak dál!

- (05.02.01,IP) Děkují tímto p.Sejkaničovi za doplnění výsledků MVP Trenčín

- (05.02.01,IP) Kořistkova sláva už dosáhla i do zahraničí. Zde si můžete přečíst dopis který byl zaslán chovately Stafordshirských bulterierů (nebezpečných to psů) presidentu ČR Václavu Havlovi, panu profesoru Klausovi a dalším jim podobným.. (zatím pouze jazyk anglický)

- (05.02.01,IP) Do archivu jsem doplnil seznam emailových adres na TV a tisk.

- (05.02.01,IP) Zlaté desatero hlavy 381. Výroky a vysvětlení. Nevíte kdo je hlava 381 ? No přece poslanec Kořistka! 381 je číslo pod kterým je veden na serveru PSP ČR. Děkujeme p.Vojenu Bendovi za skvělé zpracování. Hned to zítra použiji v rozhovoru pro ČT.

- (05.02.01,IP) Myslim, že it toto stojí za přečtení: http://anti-myslivost.mujweb.cz/

- (04.02.01,IP) Byly doplněny výsledky a fotky z MVP Brno. Posudky bohužel nemám, asi nemusím pravidelným čtenářům vysvětlovat proč.

- (04.02.01,IP) Plán akcí MSKS na první pololetí najdete na www.kynolog.zvire.cz 

- (03.02.01,IP) Zítra se koná  MVP Brno. Pokud Vás zajímá  s kým se utkáte, můžete se již dnes podívat na seznam vystavovaných psů.

- (03.02.01,IP) Přináším seznam účastníků MVP Trenčín a nějaké částečné výsledky. Současně prosím naše přátele z SK, zda by mi výsledky nedoplnili. 

- (03.02.01,IP) Manželé Fridrichovi trošku do rozumné kvality upravili Werichovo "Štěně". Takže znovu a ve formátu MP3. (cca 1M). Děkujeme!

- (02.02.01,IP) Toto MUSÍTE slyšet. Včerejší pořad Větrák Europy2!. Zřejmě to nejlepší co jsem doposud slyšel. P.Tichá, p.Speis, p.Škaloud a perfektní redaktor. Pošlete prosím někdo link Kořistkovi. Zde je díl č.1. Další díly budou brzy, tedy hned jak se mi podaří je tam nahrát.
Díl 2, díl 3, díl 4 a závěrečný díl 5 jsou jen jeden klik a něco málo stahování od Vás. (Velikosti od 1.2 do 2.1M)

- (02.02.01,IP) Našel jsem trochu času a přikrmil archiv dokumentů.

- (02.02.01,IP) Opět upozorňuji na zvířetník Neviditelného psa, třeba na článek..

(02.02.01,IP) OBJEV MAGAZÍNU MF: Jablko sváru - nebezpečná plemena poslanců. Volná aplikace Kořístkova zákona na PSP-ČR. Formát PDF (100K)

- (02.02.01,IP) V našem nedodělaném archivu najdete seznam argumentů použitých Samem Strakou ve včerejším Radiožurnálu.

- (02.02.01,IP) Pokud jste si toho přečetli málo, tak zkuste ještě příspěvky kolegy Hanušky alias machine!

- (02.02.01,IP) BOJOVÁ PLEMENA PATŘÍ JEN DO RUKOU ZKUŠENÝCH CHOVATELŮ! Takto zní titulek článku z Deníků Bohemia, který nám poslal p.Císař z Č.Lípy. Děkujeme

(02.02.01,IP) Konečně jsem dostal oficiální  zápis ze schůze předsednictva RKČR konané dne 7.1.2001. Najdete ho zde.. 

- (01.02.01,IP) Sam Straka mluvil pro Radiožurnál. Záznam jeho několikaminutového rozhovoru najdete zde. (Real audio, 870 kB). Nezbývá než dodat: VÝBORNĚ!

- (01.02.01,IP) Něco málo poezie k tématu Kořistkova zákona. VZKAZ - od Boženy Fanfrdlové

- (01.02.01,IP) Lidi co HYSTERICKY řvete! Vždyť to je vlastně perfektní zákon! Přečtěte si vyjádření spolupodavatele návrhu 805 poslance Záruby v informačním magazínu města Zlína.Zaslal p.Norbert Pelc.Děkujeme

- (01.02.01,IP) Už i Jan Werich věděl to co Kořistka a Šojdrová neví dodnes, totiž že řetěz psovi mravy nenapraví
Poslechněte se neoficiální hymnu hnutí 1M - Štěně Jana Wericha.
Najdete ji ve formátu MP3 zde (1.3M)..

- (01.02.01,IP) Dnes byly uvedeny do provozu oficiální  RKČR. Příjemné počtení www.rottweiler.cz 


Obsahy úvodní stránky za měsíc
LEDEN 2001
 

Obsahy úvodní stránky za měsíc
PROSINEC 2000

Obsahy úvodní stránky za měsíc
LISTOPAD 2000

Obsahy úvodní stránky za měsíc
ŘÍJEN 2000

Ještě starší věci

Celkový přehled za různé měsíce..

 

Kořistka právě před chvílí veřejně stáhnul zákon číslo 805, zbalil se a odešel. Co Vy na to, není to nádhera?

S radostí Vám přinášíme záznam závěru  Zdeňkova  smutného projevu...

Vidíš ! Máš to za sebou a ani to nebolelo.. Není Vám ho líto ? Jak mohl tušit, že naštve 60 000 lidí..
Zdeňku, věř nám, to nepotřebuje před volbami žádná strana..


Je právě teď 13:00 a Petra Buzková stahuje návrh zákona č. 807,
Záznam jejího projevu ve formátu MP3 je zde..(1.4.M)


Od května roku 1998 jsme tady pro Vás a přinášíme vše co se o RTW kde šustne a k  naším uším dostane. Dnes mě osobně konečně RKČR oficiálně poděkoval za tuto činnost. Ale víte co, radši si to přečtěte sami..

Nevíte někdo o šikovném pejskovi, který by se hodil pro službu u policie? 
Nejlépe RTW nebo NO. O pejska bude dobře postaráno. 
Kontakt: pvot@volny.cz


Prosíme o pomoc
naši známí nalezli 3 - 4 letou RTW, velmi pěkná, hodná, čistotná, socializovaná, zjevně prošla základním výcvikem, ale nechat si ji nemůžou, žádný zájemce se nehlásí, čip nemá, tetování jsme nenalezli. Pokud by ji někdo zdarma chtěl, ať se obrátí na p. R. Šifnerovou, Praskova 1, Krnov (Severní Morava). Tel: 0605 816 230. Moc díky


Podle zpráv z parlamentu, náš "přítel" Kořistka návrh zákona, i přes včerejší mediální zprávy,  nestáhnul, a tlačí dál zabržděnou káru...

Petici 1M už podepsalo 

58 148 !!!

Podle informací z dnešní zpravodajské relace ČT1, bude návrh zákona č.805 stažen a přepracován. 

Nový návrh zákona prý bude předložen nejpozději do dvou měsíců!!

Co já na to ? Kriste pane, oni si nedají pokoj...Jak dnes upozornil p.Deyl, na trhu je další zajímavá kniha
Bojovi_psi_Kniha.jpg (81996 bytes)
BOJOVÍ PSI
Připravil jsem pro Vás její obsah a předmluvu, aby jste se mohli rozhodnout, zda koupit či nikoliv 

Nabízíme štěňata ze spojení 
Arny Borafika
x Fei Dabkův vrch narozená 7.1.2001, odběr 3.3.2001, kontakt: Libor Vašíček,
 tel: 02/83881665,mobil:0603 / 420089, e-mail: vasicek@cbs.cz
 

15.2 je termín druhé uzávěrky přihlášek na NVP Ostrava. Propozice najdete zde..

CHS Vombat nabízí poslední volnou fenku ze spojení Comma Vombat x Kars z Waldenburga. Více informací naleznete zde.

Přečtěte si poslední dopis Sama Straky. Akce jeden metr se pomalu rozrůstá i za hranice České Republiky!

Chovatelská stanica Kovi-rot SK
ponúka na predaj 2. sučky RTW po rodičoch Sampiónoch narodené 3.10.2000 kupírované ocásky , cena 8000 SK.   tel.+421 903 440247 ostatné údaje na webové stránke Kovi-rot.


Spustili jsme archiv konference RTW@RTW.cz. Posledních 100 příspěvků si tak můžete přečíst, aniž jste do konference přihlášeni. Co nevidět umožníme i přispívání do této konference za pomoci webu.

Upravil jsem osobní stránky pejska Archie Ballotada. Doplnil jsem další výstavy a zkoušky..
archi2.jpg (48181 bytes)


Na přání p.Fialové jsem opravil motto, takže už je to správně.. 
Po členské schůzi...

Ano vy "interneťáci" jste tam měli být všichni.....ale stejně by to
nepomohlo.
S pozdravem L. Fialová ARAE FLAVIA  


Chovatelská stanice ANACO nabízí štěňátka (5 kluků a tři holky) ze spojení:
m: Cira z Pohádkové jeskyně (Simebergs Rambo von Trollegen + Alkres Merot)
o: Andy Gerix (Argo z opuštěné pískovny + Bora Kris-Ve-Mar)
Štěňata se narodila 31.1.2001 - odběr 03/2001
Kontakt a více informací.


Proběhla MVP CACIB-FCI v Brně !

Cyklon Anaco
V1,CAJC,BOB
Výsledky a fotky zde!

MS RTW 2001 se bude konat 11.11.2001 v Itálii, poblíž Boloně


Chov.stanice CIBERO zadá stěňata RTW ze spojení
:
m: CONNY Balotada/Athos HO-DRA + Haska z Mesta Lučenca/-res.CAC,ZM
o: CID z TYROSU vítěz tř, res.CAC, CAC, ZM, ZV1, IPO1, ZOP
předpokládaný odběr 1.týden v květnu 2001
Informace Štencl R.
mobil: 0606-650513

Představujeme krycího psa:
darius-1.jpg (15870 bytes)
Darius Sanblu

ROTTWEILER-štěňata
Chov. stanice "Z regionu Eger";
O:SIMBA von Burgthann,
bon.pov. 6,import SRN; RTG 0/0; ZM,OP1; 
2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB; 
M:ARETA z Města horníků;
 bonitace povaha 4;RTG 0/0  ZM, ZVV1, OP1, RES.CAC, CACIB, vždy výborná, mohutná fena,
tvrdá obranářka; 
Záznam na odběr štěňat
Z.Vrzák, tel.:0166/439861;
mobil: 0604 613946


Na pultech obchodů se objevila nová kniha "Rotvajler" od Esther Verhoef-Verhallenová
cca 245.- CZK

Ch.Stanice "z Tyrosu" nabízí štěňata RTW... 
 

Chov.St. VOMBAT
F-Vombate2.jpg (126533 bytes)

nabízí štěňata
m.:Comma Vombat, 
o: Kars z Waldenburga.

Nabídka štěňat

Chovná stanice 
ČERNÝ PANTER
nabízí štěňata ze spojení 
Apolo Drotár / Arlesa Farlap


Do schránek Vám asi dorazil zpravodaj RKČR s číslem IV/2000.
Pokud ne, tak ho najdete zde a to i včetně inzerátů!Inzerat PSI.jpg (132478 bytes)

Demonstrace už byla, fotky jsou tady..

Další začleněné argumenty!
Včerejší Právo 12.1.2001 a osobní dopis p.Kořistky určeného petici.

Souhrn argumentací poslance Kořístky!

Nabíka štěňat RTW
Milberk2.JPG (22373 bytes)
Chovná stanice z Milberka, nabízí štěňata ze spojení Andy Gerix/Bresi Vombat..

Středa 10.1., 14:58 - 
Vláda odmítla poslanecký návrh zákona o chovu psů, jenž měl upravovat držení tzv. nebezpečných plemen. Ministři považují návrh za nesystémový a soudí, že dosud platný předpis stačí k postihu chovatelů porušujících zákon.
POZOR  - Není vyhráno!
 Do sněmovny to půjde

Koristka_Final_Solution.jpg (22424 bytes)
Kořístkova představa finálního řešení problému bojových psů!
(Klikni a uvidíš to celé)

A toto je on -  Zdeněk Kořistka!

A zde najdete představení poslance Kořístky, tak jak jsem je dostal dnes emailem :-)) 
(Real Media)

Shrnutí závěrů ze schůzky ohrožených plemen, ČMKU a JEDNOHO METRU konané dne 6.1 k problematice psů se závadným chováním!
1.Dosavadní opatření ČMKU
2. Další plánované kroky a návrh dalšího postupu
3.Poznámky a výhrady k návrhům 805 a 807
Děkujeme p.Tiché za zaslání tohoto materiálu.

METR INFO-NEWS1
 
METR INFO-NEWS2
,
 ještě teplé, z klapek p.Straky.

Rotvajler klub Itálie zveřejňuje jako datum dalšího IFR mistrovství světa datum 11.11.2001 poblíž Boloně. Doufáme, že se tam všichni znovu uvidíme.

Prodám: Leo z Křižanova - 12 měsíců, již několikrát výstavně úspěšný, 100% povaha. 
Leo1.jpg (33071 bytes)
leo2.JPG (43693 bytes)
Otec: Condor v.d.Frankentanne, 2x klubový vítěz, CAC, r.CACIB, BOB, RTG 0/0
Matka: Frona z Křižanova, CAJC,r.CAC,BOB,RTG 0/0
Kontakt:Lukáš Doubek, 
Por.Hoši 54A, 747 11, Kozmice
Tel: 069/5032109, 0604/672847

Veškeré dění kolem komediální abdikace staronového ÚCPH - MVDr. Sedláře a poslední členské schůze je shrnuto zde..
najdete na tomto linku..

Výsledky ankety zaměřené na  spokojenost s prací ÚPCH


Nové rozdělení funkcí v RKČR:
Milan Nosek:  Předseda
Karel Švancara:  Místopředseda
MVDr. Sedlář Miloš:  ÚPCH
Hynek Procházka:   -
Zbytek zůstává jak byl..
 

Vyzkoušejte
Vyhledávací stránku RTW klubu!

 

Veterinární poradna
Máte-li nějaký dotaz veterinárního charakteru, pošlete ho Necas.jpg (8506 bytes)
MVDr. Aloisu Nečasovi z Vysoké školy veterinární v Brně.Dotaz i odpověď zveřejníme na těchto stránkách v rubrice Vet.poradna.

 

I want see more...

 

doporučený: IE4 a vyšší

TOPlist
rp7_button_V.gif (977 bytes)
Najdeš
zde
nebo
zde

P.S.
15.09.00 - Nějak v tom víru událostí přestávám chápat o co jde.

Poslanec Kořistka nám chce zakázat naše psy, štve proti nám veřejnost a nazývá nás polomagory, či hystericky ječícím lobi chovatelů bojových psů.  Boj se přiostřuje a blíží se do finále.Petici podepsalo přes 58.000 lid a 20 února začne schůze PSP ČR, kde dojde na lámání chleba. 

Náš klub, ten to však nijak nevzrušuje. Znovu pod vedením pevné ruky MVDr. Sedláře mají před sebou fůru důležité práce. Třeba honem zlikvidovat všechny kdo jim nejsou zrovna pohodlní. A to pěkně popořadě. 

1. Schánilec - Předseda už není, tak ho jako ÚPCH odvolávám na mimořádné schůzi předsednictva z funkce PCH, a je od něj pokoj. Dělal málo ! (Já nedělám už pár let  nic, ale to je věci jiná. Já jsem přece ÚPCH a všichni mi musí pomáhat!) 

2. Přikryl a jeho www.rtw.cz ? Co s tím. Nejde s ním komunikovat, a neposlouchá hlas vůdce. Má lump asi na věc vlastní názor, nebo co. A co je nejhorší, nenechává si ho pro sebe a píše ho na tom svém "bulvárním" serveru. 

A pak přichází ta spásná myšlenka! Zařídíme si vlastní server, říkejme mu "oficielní". Přikryl už nic nedostane, neboť odmítl dělat stránky tak jak my řekneme, a lidi na něj pomalu zapomenou. Jak my říkáme, vyhnije to samo.. 

A nemusíme mu už dávat ani žádná chovatelská data. Co na tom, že s počítačem asi umí a udělal práce dost, když nechce lump psát to co my mu řekneme, tak nebude dělat nic. A ani  nikomu neukážeme, co už udělal. Dyť to nikoho nezajímá!. Kromě toho  bychom nemohli nic ukazovat, když na tom není napsáno "Made In M.S.". 

A když bude zlobit, tak ho vyhodíme z klubu. Jak je to jednoduché !

Nebo můžeme znovu  prošetřovat vyúčtování z MS RTW-Belgie! Byl tam přece jako vedoucí družstva, určitě něco UKRADL ! Nebo se obohatil na úkor klubu. Nebo telefonoval a nechal nás to zaplatit!  Honem věrní hledejte, ať na něj co nejdřív něco máme ! Jde přece o Vašeho ÚPCH. Dělat jsem to nechtěl, ale vy jste mě přemluvili, tak se trošku snažte !

Máme teď ještě přece na práci důležitější věci ! Pár věrných má problémy s DKK u svých psů a my jim musíme jim přece pomoci. To je naše povinnost! 

Jak ? Odvoláme posuzovatele, povolíme posuzování na Slovensku nebo třeba v tramtárii, možností je mnoho. Hlavně rychle a potichu. Každý z našich věrných si nechá posoudit psa mimo republiku, a hned jak bude zase "čistej", tak ho v předsednictvu uchovníme. 

No nedivte se, nějak se odvděčit musím, když jste si me  zase zvolili tím ÚPCH. A to  i přes to, že každý ví, že jsem už pár let pro klub vlastně nic nedělal...

Ale nad tím jsme již udělali tlustou čáru... 

I.P.

- (09.01.01,IP) Předkládám k zamyšlení rekonstrukci konverzace s MVDr. Sedlářem tak, jak proběhla 7.1. na schůzi předsednictva těsně před tím, než jsem byl dotázán, zda chci převést naše stránky pod křídla RKČR.Drobné nepřesnosti jsou možné a pochopitelné.. 

Sedlář: (na otázku co dělal pro RKČR poslední roky)  
    To že tady je kladena neustále tato otázka, to je úplně jiná otázka, to vůbec s internetem nesouvisí, to ...
    Já: Tak ji zodpovězte a bude pokoj ne ?
    Sedlář: ...ať je tato otázka položena ! Bude v zápise, já se k tomu písemně vyjádřím. Já se nebudu vyjadřovat, to abych udělal jednu takovou chybu jakou jsem udělal, ze mě potom můj příspěvek, který tedy byl úplně jiný než  jsem čekal,  byl puštěn na internetu a já jsem z toho měl ostudu. ODBORNOU ostudu jsem z toho měl! 
Tak to já už si nenechám takovýmhle způsobem poškozovat svou pověst, protože si myslím, že nejsem takovej člověk, aby si lidi mysleli, že jsem úplnej  blbec a  ……… , zkreslený, překroucený údaje tam byly dávány. (Pozn: Za tuto přednášku RKĆR řádně zaplatil, a můžete si ji v plném, neupraveném znění poslechnout zde! - RealMedia. konec pozn.)
Už na členské schůzi jsem řekl že stránky byly dělány dobře a Ing. Přikryl byl první, za kým já jsem přišel aby v těch stránkách pokračoval. Ale v jiné podobě! Nelze v této „bulvární“ podobě , v jaké byly tyto stránky dělány doteď pokračovat….
*
Co by jste dělali Vy, na mém místě ? Řekli by jste ANO, budu pracovat pro vás ? 

Budeme vděčni za všechny příspěvky týkající se RTW,
tyto bezplatně zveřejníme.
Zdarma zveřejníme údaje o Vašem (i nechovném) RTW s PP.


Dotazy,  náměty a připomínky zasílejte prosím na adresu  Ivo Přikryl  prikryl(zavinac)eurosat(tecka)cz nebo Klementová Hana
datlik@rtw.cz

Rottiet Ring Home Page Tuto stranu vlastní:
Ivo Přikryl
Jamborova 25
615 00 BRNO
Czech Republic

[ Další strana | Náhodně | Dalších 5 | Seznam stránek]
Chceš se přidat do kroužku? Přečti si info.
Next Site