Úvod
Dnes je 18. srpen 2022, psí svátek má: Osman, Lucky, Brilla Mapa webu Poslední změny

Hello Rotti friends, aneb "Není všechno zlato co se třpití.."

Hello Rotti friends-Black Iron Rott

Dobrý den všem,
po shlédnutí upozornění na nové stránky stanice Black Iron Rott od Perici a Popiho jsem se rozhodl, že se podělím o své zkušenosti s touto CHS neboť oba trochu znám a občas si napíšeme.V červnu jsem byl dokonce u něho s tím, že si jedna paní koupí od něho štěně, které si vybrala podle  fotografii na jeho webu.
Bohužel ke koupi nedošlo neboť nám na místě donesl úplně jiné štěně (jiné velikostí, hlavou..) - tvrzení, že "zhublo" vlivem letních veder jsme nevzali. Zřejmě předpokládal, že když jedeme tak daleko, tak že si už odvezeme cokoliv.
Poté napsal oné paní, že se na ní "nezlobí" a že stěně ještě ten týden prodal do Maïarska(mimochodem -ono námi nechtěné a podle jeho tvrzení prodané štěně je stále k prodeji - nyní 6měsíční Fani.).
Píše mi velmi často a poskytuje vždy zaručeně nejlepší nabídku k nákupu vždy nejlepších štěňat, ale i dospělých psů a fen a to i nakrytých.
Chlubí se prodeji do USA, Malajsie a jiných koutů světa a současně stěžuje na problémy s drahou leteckou dopravou a tím zdůvodňuje proč nabízí mně a lidem z Evropy.
Chtěl bych tímto všechny případné zájemce jen upozornit, aby s ním jednali s nejvyšší opatrností a tím tak předešli možnému zklamání.
Pokud bude mít někdo zájem - mohu mu přeposlat "vyjímečné nabídky" - v anj. včetně fotografii..

Jiří Janoušek